Филтри -

Дизел генератори од ЗНД

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Дизел генератори: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Година 03/2008 Километража Сила
Белорусија, Минск
дизел генератор AIRMAN SDG300 дизел генератор AIRMAN SDG300
2
Контактирајте го продавачот
36.130 € RUB 3.000.000 RUB
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 220/380
Година 05/2014 Километража 8200 м/ч Сила 216 kW
Русија, Иркутск
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
дизел генератор Atlas Copco  QAS 300
1
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 14.700 €
Напон 220/380
Година 2002 Километража 14700 м/ч Сила 238 kW
Белорусија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 09/2007 Километража 7812 м/ч Сила 160 kW
Русија, Нижний новгород
Контактирајте го продавачот
40.620 € KZT 20.000.000 KZT
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година 01/2007 Километража 9500 м/ч Сила 640 kW
Казахстан, Шымкент
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се