Филтри -

Дизел генератори од Унгарија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Дизел генератори од Унгарија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Фреквенција на струја 50 Hz
Година 2021 Километража Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
5.400 € Без ДДВ
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 230/400
Година 2021 Километража Сила 44 kW
Унгарија, Győr
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
5.400 € Без ДДВ
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 230/400
Година 2021 Километража Сила 44 kW
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
5.400 € Без ДДВ
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 230/400
Година 02/2021 Километража Сила 44 kW
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
5.400 € Без ДДВ
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 230/400
Година 02/2021 Километража Сила 44 kW
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
5.400 € Без ДДВ
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 230/400
Година 02/2021 Километража Сила 44 kW
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
5.700 € Без ДДВ
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 380
Година 11/2020 Километража Сила
Унгарија, Győr
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се