Филтри -

Дизел генератори од Украина

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Дизел генератори од Украина: 21 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
дизел генератор SDMO R165 дизел генератор SDMO R165 дизел генератор SDMO R165
3
Контактирајте го продавачот
1.362 € / месец
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 380
Година 2010 Километража 1400 м/ч Сила
Украина, с.Белогородка
дизел генератор SDMO V375
1
Контактирајте го продавачот
2.814 € / месец
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 380
Година 2012 Километража 1200 м/ч Сила
Украина, с.Белогородка
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
41.500 €
Напон 220/400
Година 2012 Километража 5858 м/ч Сила 485 kW
Украина
Контактирајте го продавачот
3.025 € UAH 91.950 UAH
Година 2018 Километража Сила 10.88 кс
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
3.529 € UAH 107.300 UAH
Година 2007 Километража Сила 12.24 кс
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година 2005 Километража Сила
Украина, Львов
Контактирајте го продавачот
9.600 €
Година 2005 Километража Сила 109 кс
Украина, Львов
Контактирајте го продавачот
2.700 € Без ДДВ
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година 2013 Километража Сила 12.5 kW
Украина, Львов
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година 2010 Километража 2800 м/ч Сила
Украина, Львов
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 380
Година 2016 Километража 3 м/ч Сила 11.3 kW
Украина, Львов
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година 2006 Километража 1200 м/ч Сила 98 kW
Украина, Львов
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 220/380
Година 2010 Километража 1500 м/ч Сила 40 kW
Украина, Львов
Контактирајте го продавачот
12.600 € Без ДДВ
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година 2007 Километража 2000 м/ч Сила 222 кс
Украина, Львов
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 230/400
Година 2007 Километража 4236 м/ч Сила 140 kW
Украина, Львов
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година 2016 Километража 1800 м/ч Сила 120 кс
Украина, Львов
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се