Филтри -

Дизел генератори од Португалија

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Дизел генератори од Португалија: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 220/380
Година Километража Сила
Португалија, ARGONCILHE
дизел генератор VOLVO PENTA - 250 KVA дизел генератор VOLVO PENTA - 250 KVA дизел генератор VOLVO PENTA - 250 KVA
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреквенција на струја 50 Hz
Година Километража Сила
Португалија, ARGONCILHE
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Португалија, ARGONCILHE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 240/415
Година Километража Сила
Португалија, ARGONCILHE
дизел генератор Rolls-Royce MOD2257-II  KVA :125 дизел генератор Rolls-Royce MOD2257-II  KVA :125 дизел генератор Rolls-Royce MOD2257-II  KVA :125
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 220/380
Година Километража Сила
Португалија, ARGONCILHE
дизел генератор CUMMINS NTA-495-G KVA : 125 дизел генератор CUMMINS NTA-495-G KVA : 125 дизел генератор CUMMINS NTA-495-G KVA : 125
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 230/400
Година Километража Сила
Португалија, ARGONCILHE
дизел генератор Lister Petter 99JA6A22  KVA : 90 дизел генератор Lister Petter 99JA6A22  KVA : 90 дизел генератор Lister Petter 99JA6A22  KVA : 90
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреквенција на струја 50 Hz
Година Километража Сила
Португалија, ARGONCILHE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 230/400
Година Километража Сила
Португалија, ARGONCILHE
дизел генератор CUMMINS NTA-495-G KVA дизел генератор CUMMINS NTA-495-G KVA дизел генератор CUMMINS NTA-495-G KVA
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреквенција на струја 50 Hz
Година Километража Сила
Португалија, ARGONCILHE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Португалија, ARGONCILHE
дизел генератор CUMMINS NT495PG180 дизел генератор CUMMINS NT495PG180 дизел генератор CUMMINS NT495PG180
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Португалија, ARGONCILHE
дизел генератор CUMMINS NT-495-PG-180 KVA : 100 дизел генератор CUMMINS NT-495-PG-180 KVA : 100 дизел генератор CUMMINS NT-495-PG-180 KVA : 100
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 230/400
Година Километража Сила
Португалија, ARGONCILHE
Контактирајте го продавачот
3.950 €
Година 2006 Километража 12647 м/ч Сила
Португалија, Rio Maior
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Година 2000 Километража Сила 380 кс
Португалија, LISBOA
дизел генератор PRAMAC GSW 65 дизел генератор PRAMAC GSW 65 дизел генератор PRAMAC GSW 65
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2005 Километража 3000 м/ч Сила 65 kW
Португалија, PÓVOA DE SANTARÉM
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се