Филтри -

Дизел генератори од Италија

Резултати од пребарување: 57 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Дизел генератори од Италија: 57 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1994 Километража Сила
Италија, San Paolo BS
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Година Километража 13000 м/ч Сила 200 kW
Италија, Trento
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреквенција на струја 50 Hz
Година 2011 Километража Сила
Италија, Avezzano
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Година Километража Сила 200 kW
Италија, Trento
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2002 Километража 1348 м/ч Сила 408 кс
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Година 08/1997 Километража 17807 м/ч Сила 120 kW
Италија, Milano
дизел генератор Pozza 30 KVA дизел генератор Pozza 30 KVA
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила 24 kW
Италија, Stroncone (TR)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1992 Километража 1000 м/ч Сила
Италија, Caorso
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1999 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007 Километража Сила
Италија, Roma
дизел генератор PRAMAC 65K дизел генератор PRAMAC 65K
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреквенција на струја 50 Hz
Година 2001 Километража 151 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
3.900 €
Година Километража Сила 160 kW
Италија, Trento
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1999 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2004 Километража Сила
Италија, Roma
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 57 огласа
Прикажи
Претплати се