Филтри -

Дизел генератори од Германија

Резултати од пребарување: 90 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Дизел генератори од Германија: 90 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
дизел генератор MWM 1000 kVA
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1992 Километража 110 м/ч Сила
Германија, Metten
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Година Километража 480 м/ч Сила 354 кс
Германија, 24145 Kiel
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
9.200 € Без ДДВ
Година 2021 Километража 8575 м/ч Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Година 1968 Километража Сила 1850 кс
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
7.853 €
Година Километража 14798 м/ч Сила 27.9 kW
Германија, Soltau
Контактирајте го продавачот
10.250 €
Година Километража Сила
Германија, Soltau
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 230/400
Година 2013 Километража Сила 81.58 кс
Германија, 24145 Kiel
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Година 2016 Километража Сила 40.79 кс
Германија, 24145 Kiel
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година Километража Сила 67.98 кс
Германија, 24145 Kiel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1971 Километража Сила
Германија, Oberleichtersbach
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 5100 м/ч Сила 150 кс
Германија, 24145 Kiel
нови дизел генератор DOOSAN G100-CE - Stufe 3
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Напон 230/400
Година 2021 Километража Сила
Германија, Eltmann
дизел генератор CATERPILLAR 3512B Generator 1500kVA 690V 50Hz дизел генератор CATERPILLAR 3512B Generator 1500kVA 690V 50Hz дизел генератор CATERPILLAR 3512B Generator 1500kVA 690V 50Hz
3
Контактирајте го продавачот
250.000 € Без ДДВ
Фреквенција на струја 50 Hz
Година 2015 Километража 180 м/ч Сила
Германија, Schrobenhausen
нови дизел генератор DOOSAN G60-CE - Stufe 3
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража Сила 43.51 кс
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Година 2009 Километража Сила 272 кс
Германија, 24145 Kiel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 90 огласа
Прикажи
Претплати се