Филтри -

Дигитални машини за печатење

Резултати од пребарување: 133 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

133 огласа: Дигитални машини за печатење, дигитални печатачи

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работна ширина Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
дигитална машина за печатење Arrow Digital Sublimation Printer
1
Контактирајте го продавачот
47.000 €
Година 2021 Работна ширина Сила
Холандија, Nijmegen
дигитална машина за печатење Arrow Digital Sublimation Printer дигитална машина за печатење Arrow Digital Sublimation Printer
2
Контактирајте го продавачот
47.000 €
Година 2020 Работна ширина 1900 мм Сила
Холандија, Nijmegen
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
дигитална машина за печатење Neopost 740 дигитална машина за печатење Neopost 740 дигитална машина за печатење Neopost 740
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Работна ширина Сила
Германија, Stuttgart
Контактирајте го продавачот
4.490 € Без ДДВ
Година Работна ширина Сила
Германија, Langenfeld (Rheinland)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Работна ширина Сила
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
аукција 3.475 € PLN 15.000 PLN
Година 2021 Работна ширина Сила
Полска, Komorniki K/Wrocławia, Ul Lipowa 2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Работна ширина Сила
Германија, Cologne
Контактирајте го продавачот
2.490 € Без ДДВ
Број на бои 4 Формат на хартија А3, А4, А5, А6
Година Работна ширина Сила
Германија, Langenfeld (Rheinland)
Контактирајте го продавачот
6.890 €
Број на бои 1
Година Работна ширина Сила
Германија, Langenfeld (Rheinland)
дигитална машина за печатење Kaizenkap İkinci el rotogravür baskı makineleri дигитална машина за печатење Kaizenkap İkinci el rotogravür baskı makineleri дигитална машина за печатење Kaizenkap İkinci el rotogravür baskı makineleri
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Работна ширина Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
22.990 € Без ДДВ
Година 2023 Работна ширина Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Работна ширина 1850 мм Сила
Германија, Pullach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Работна ширина Сила
Хрватска, Varaždin
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Година 2023 Работна ширина 297 мм Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
4.990 €
Година Работна ширина Сила
Германија, Langenfeld (Rheinland)
дигитална машина за печатење Presstek Vector TX 52 дигитална машина за печатење Presstek Vector TX 52 дигитална машина за печатење Presstek Vector TX 52
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Работна ширина Сила
Германија, Dabergotz
дигитална машина за печатење Edelmann / Roland LSNKRVT дигитална машина за печатење Edelmann / Roland LSNKRVT
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1978 Работна ширина Сила
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007 Работна ширина 38 мм Сила
Германија, Dabergotz
дигитална машина за печатење Kodak Approval XP 4 дигитална машина за печатење Kodak Approval XP 4 дигитална машина за печатење Kodak Approval XP 4
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2001 Работна ширина Сила
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2006 Работна ширина 950 мм Сила
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Работна ширина Сила
Германија, Dabergotz
дигитална машина за печатење Kodak Magnus 400 дигитална машина за печатење Kodak Magnus 400
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2006 Работна ширина Сила
Германија, Dabergotz
дигитална машина за печатење PrintoLUX FB-30-Plus
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Работна ширина Сила
Германија, Dabergotz
дигитална машина за печатење Heidelberg  AG Speedway I/F-Karte Heidelberger Druckmaschinen дигитална машина за печатење Heidelberg  AG Speedway I/F-Karte Heidelberger Druckmaschinen
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Работна ширина Сила
Германија, Dabergotz
дигитална машина за печатење Heidelberg Suprasetter S 75 SCL дигитална машина за печатење Heidelberg Suprasetter S 75 SCL
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2006 Работна ширина Сила
Германија, Dabergotz
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 133 огласа
Прикажи
Претплати се