Филтри -

Дигалки Zoomlion

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

31 огласа: Дигалки Zoomlion

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Работна висина на подигање 6.5 м
Година Километража 86 м/ч Сила
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
1.222 € / месец
Ножична платформа
Носивост 2501 кг Висина на подигање 643 м Работна висина на подигање 843 м
Година 07/2023 Километража Сила
Саудиска Арабија, Riyadh
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
64.000 €
Ножична платформа
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Носивост 680 кг Висина на подигање 18 м Работна висина на подигање 18 м
Година 0/2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
нови ножична платформа Zoomlion 0607 AC-Li нови ножична платформа Zoomlion 0607 AC-Li нови ножична платформа Zoomlion 0607 AC-Li
3
Контактирајте го продавачот
22.000 € Со вклучен ДДВ
Ножична платформа
Носивост 240 кг Работна висина на подигање 8 м
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Носивост 350 кг Висина на подигање 12 м Работна висина на подигање 12 м Дофат на стрела 0.91 м
Година 01/2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
61.450 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 250 кг Висина на подигање 19.45 м Работна висина на подигање 21.45 м
Година 2021 Километража 35 м/ч Сила
Холандија, Apeldoorn
Контактирајте го продавачот
82.500 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Носивост 454 кг
Година 2023 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 250 кг Висина на подигање 18.01 м
Година 2023 Километража Сила
Полска, Kostrzyn nad Odrą
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Работна висина на подигање 13.8 м
Година 2023 Километража Сила
Полска, Kostrzyn nad Odrą
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Носивост 240 кг Висина на подигање 4.51 м
Година 2023 Километража Сила
Полска, Kostrzyn nad Odrą
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Носивост 230 кг Висина на подигање 5.79 м
Година 2023 Километража Сила
Полска, Kostrzyn nad Odrą
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Работна висина на подигање 15.7 м
Година 2023 Километража Сила
Полска, Kostrzyn nad Odrą
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 230 кг Висина на подигање 11.61 м
Година 2023 Километража Сила
Полска, Wrocław
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Носивост 300500 кг Висина на подигање 28.71 м
Година 2023 Километража Сила
Полска, Kostrzyn nad Odrą
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 230 кг Висина на подигање 16 м
Година 2023 Километража Сила
Полска, Kostrzyn nad Odrą
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Работна висина на подигање 11.8 м
Година 2023 Километража Сила
Полска, Kostrzyn nad Odrą
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Носивост 680 кг Висина на подигање 16 м
Година 2022 Километража Сила
Полска, Kostrzyn nad Odrą
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Носивост 454 кг Висина на подигање 24.2 м
Година 2023 Километража Сила
Полска, Kostrzyn nad Odrą
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Носивост 230 кг Висина на подигање 5.79 м
Година 2023 Километража Сила
Полска, Wrocław
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Носивост 230 кг Висина на подигање 8.02 м
Година 2023 Километража Сила
Полска, Kostrzyn nad Odrą
нови телескопска дигалка Zoomlion ZT58J нови телескопска дигалка Zoomlion ZT58J нови телескопска дигалка Zoomlion ZT58J
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Носивост 454 кг Висина на подигање 58.83 м
Година 2023 Километража Сила
Полска, Kostrzyn nad Odrą
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Работна висина на подигање 11.8 м
Година Километража 139 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Работна висина на подигање 10 м
Година Километража 76 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Работна висина на подигање 10 м
Година Километража 70 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи