Филтри -

Дигалки Volvo

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

20 огласа: Дигалки Volvo

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година Километража 281600 км Сила
Шведска, Bro
аукција 1.820 € SEK 21.000 SEK
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг Модел Wibe 615
Година 1969 Километража 94505 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
59.800 €
Возило со дигалка со корпа
Година 1990 Километража 128000 км Сила
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2022 Километража Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 1990 Километража 128000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 1 Модел Carrus. EFI 1000 Mast: Vema Type: Vema10
Година 06/1997 Километража 10981 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 1 Модел Carrus. EFI 1000 Vema Type: Vema10
Година 04/1996 Километража 13035 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел Nostolift 35 Висина на подигање 35 м
Година 2004 Километража 76506 км Сила
Финска, Mikkeli
Контактирајте го продавачот
84.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 1880 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-06-13 Километража 291220 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
19.750 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 1850 кг Евро Euro 4 Работна висина на подигање 175 м
Година 04/2008 Километража 266877 км Сила
Холандија, Hedel
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Возило со дигалка со корпа
Марка на лифт Bronto Skylift Модел S34MDT Работна висина на подигање 34 м
Година 2003 Километража 72777 км Сила
Полска, Tomaszów Lubelski
возило со дигалка со корпа Volvo F408 возило со дигалка со корпа Volvo F408 возило со дигалка со корпа Volvo F408
3
Контактирајте го продавачот
5.875 € PLN 25.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Носивост 1715 кг Модел simon Висина на подигање 13 м
Година 1984 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Полска, Łososina Dolna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 11730 кг Марка на лифт GSR Модел 229 TJ Висина на подигање 20 м Работна висина на подигање 22 м Дофат на стрела 13 м
Година 1994 Километража Сила
Полска, Jasło
Контактирајте го продавачот
86.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел Terex Typ VT 420 Висина на подигање 42 м
Година 2013-06 Километража 291220 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Марка на лифт Danlift Модел WDT155 Висина на подигање 16 м
Година 12/2004 Километража 179246 км Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Возило со дигалка со корпа
Година 1980 Километража 118630 км Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел 280 K
Година Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 33 м
Година 1983 Километража 519454 км Сила
Финска, Somero
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Марка на лифт WUMAG Висина на подигање 35 м
Година 1998 Километража 229600 км Сила
Унгарија, Budapest
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи