Филтри -

Дигалки Teupen

Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

40 огласа: Дигалки Teupen

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Марка на лифт Teupen Модел Leo 26 T Работна висина на подигање 26 м Дофат на стрела 13 м
Година 2002 Километража Сила
Полска, Chojnice
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Носивост 200 кг
Година 2009 Километража 4539 м/ч Сила
Холандија, 's-Heer Arendskerke
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Хидраулична зглобна платформа
Работна висина на подигање 15 м
Година 2013 Километража 2734 м/ч Сила
Холандија, Heijen
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 200 кг Висина на подигање 36 м Дофат на стрела 15.6 м
Година 2004 Километража 6700 м/ч Сила
Италија, Fano
Контактирајте го продавачот
119.000 €
Телескопска дигалка
Работна висина на подигање 35.5 м
Година Километража 1693 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Возило со дигалка со корпа
Работна висина на подигање 16 м
Година Километража 94035 км Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Работна висина на подигање 50 м
Година Километража 443 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
34.250 €
Телескопска дигалка
Работна висина на подигање 35.5 м
Година Километража 7958 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 33.5 м Работна висина на подигање 35.5 м
Година 2016 Километража 1900 м/ч Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 23.01 м Дофат на стрела 11.22 м
Година 2010 Километража 1200 м/ч Сила
Ирска, Ashbourne, Meath
телескопска дигалка Teupen LEO 31T
1
Контактирајте го продавачот
131.700 € GBP 112.500 GBP
Телескопска дигалка
Носивост 250 кг Висина на подигање 31 м
Година 2018 Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
48.500 €
Телескопска дигалка
Работна висина на подигање 25.2 м
Година Километража 3542 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
40.250 €
Телескопска дигалка
Работна висина на подигање 30 м
Година Километража 7333 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
79.900 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Носивост 230 кг Висина на подигање 50 м Работна висина на подигање 50 м
Година 2006 Километража 1998 м/ч Сила
Холандија, Leek
Контактирајте го продавачот
99.500 €
Телескопска дигалка
Работна висина на подигање 35 м
Година Километража Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
99.500 €
Телескопска дигалка
Работна висина на подигање 35 м
Година Километража Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
88.000 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 35.36 м
Година 2012 Километража 2560 м/ч Сила
Обединето Кралство, Manchester
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 30 м
Година 2014 Километража 2661 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Телескопска дигалка
Носивост 200 кг Висина на подигање 12.75 м Работна висина на подигање 6.05 м
Година 2010 Километража Сила
Италија, Barbarano-Mossano (VI)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 200 кг Висина на подигање 48 м Работна висина на подигање 50 м Дофат на стрела 50 м
Година 2017 Километража Сила
Казахстан, Shymkent
Контактирајте го продавачот
185.000 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Година 2004 Километража 4500 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
28.400 €
Хидраулична зглобна платформа
Година 2003 Километража Сила
Германија, Ilmenau
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Хидраулична зглобна платформа
Година 2002 Километража Сила
Холандија, Heijen
Контактирајте го продавачот
29.950 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 30 м
Година 2009 Километража 10367 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
78.000 €
Телескопска дигалка
Година 2006 Километража 8243 м/ч Сила
Италија, Prato
RB Trading International
6 години на Machineryline
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Претплати се