Филтри -

Дигалки Socage

Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

52 огласа: Дигалки Socage

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на лифт Socage Модел T318 Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 10 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 225 кг Марка на лифт Socage Модел T320 Работна висина на подигање 20 м Дофат на стрела 11 м
Година 2014 Километража 61723 км Сила
Полска, Rzeszów
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 225 кг Марка на лифт Socage Модел ForSte 20D SPEED Работна висина на подигање 19.8 м Дофат на стрела 9 м
Година 12/2022 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 300 кг Марка на лифт Socage Модел ForSte 24D SPEED Работна висина на подигање 23.6 м Дофат на стрела 13 м
Година 2021 Километража 33000 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 280 кг Марка на лифт Socage Модел 32DJ Висина на подигање 32 м Дофат на стрела 30 м
Година 2015 Километража 8000 км Сила
Чехија, Česká Třebová
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 225 кг Марка на лифт Socage Модел ForSte 20D SPEED Работна висина на подигање 19.6 м Дофат на стрела 8.7 м
Година 2019 Километража 44812 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 225 кг Марка на лифт Socage Модел A314 Висина на подигање 11.2 м Работна висина на подигање 13.2 м Дофат на стрела 6.5 м
Година 2011 Километража 23830 км Сила
Полска, Skawina
Контактирајте го продавачот
43.150 € CZK 1.090.000 CZK
Возило со дигалка со корпа
Носивост 300 кг Марка на лифт Socage Модел 20TJ Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 14 м
Година 2017 Километража 95000 км Сила
Чехија, Česká Třebová
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 300 кг Марка на лифт Socage Модел DA422 Висина на подигање 20 м Работна висина на подигање 22 м Дофат на стрела 11 м
Година 2016 Километража 43700 км Сила
Италија, Rome
ново возило со дигалка со корпа Socage 32DJ на шасси IVECO Eurocargo 4x4 ново возило со дигалка со корпа Socage 32DJ на шасси IVECO Eurocargo 4x4
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 280 кг Марка на лифт Socage Модел 32DJ Висина на подигање 32 м Дофат на стрела 19 м
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг Марка на лифт Socage Модел DA324 Работна висина на подигање 24 м Дофат на стрела 11 м
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 300 кг Марка на лифт Socage Модел 37DJ Висина на подигање 37.3 м Дофат на стрела 21 м
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг Марка на лифт Socage Модел А314 Висина на подигање 13.7 м Дофат на стрела 7.1 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 280 кг Марка на лифт Socage Модел 32DJ Висина на подигање 32 м Дофат на стрела 18 м
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг Марка на лифт Socage Модел DA324 Висина на подигање 24 м Дофат на стрела 11 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг Марка на лифт Socage Модел DA320 Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 9 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
79.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 300 кг Висина на подигање 19.6 м Дофат на стрела 8.7 м
Година 2024 Километража Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
85.200 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 300 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Марка на лифт Socage Модел ForSte 20T Speed Висина на подигање 17.6 м Работна висина на подигање 19.6 м Дофат на стрела 13.9 м
Година 2023 Километража Сила
Полска, Warsaw
ново возило со дигалка со корпа Socage ForSte 37DJ Speed ново возило со дигалка со корпа Socage ForSte 37DJ Speed ново возило со дигалка со корпа Socage ForSte 37DJ Speed
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 300 кг Висина на подигање 37.3 м Дофат на стрела 21 м
Година 2024 Километража Сила
Полска, Warsaw
нови хидраулична зглобна платформа Socage 18S нови хидраулична зглобна платформа Socage 18S
2
Контактирајте го продавачот
61.800 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 230 кг Висина на подигање 18.3 м Дофат на стрела 8.2 м
Година 2024 Километража Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
90.500 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Носивост 300 кг Евро Euro 6 Висина на подигање 21.1 м Работна висина на подигање 21.1 м Дофат на стрела 13 м
Година 12/2024 Километража Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
77.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 300 кг Марка на лифт Socage Модел 18T Висина на подигање 17.7 м Дофат на стрела 11 м
Година 2024 Километража Сила
Полска, Warsaw
ново возило со дигалка со корпа Socage ForSte 32DJ Speed ново возило со дигалка со корпа Socage ForSte 32DJ Speed ново возило со дигалка со корпа Socage ForSte 32DJ Speed
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 280 кг Висина на подигање 32 м Дофат на стрела 18 м
Година 2024 Километража Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 400 кг Евро Euro 6 Марка на лифт Socage Модел 16A Висина на подигање 13.9 м Работна висина на подигање 15.9 м Дофат на стрела 7.57 м
Година 2023 Километража Сила
Полска, Warsaw
ново возило со дигалка со корпа Socage ForSte 14A
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
77.700 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг Марка на лифт Socage Модел 14A Висина на подигање 13.2 м Дофат на стрела 7.2 м
Година 12/2024 Километража Сила
Полска, Warsaw
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи