Филтри -

Дигалки Sinoboom

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

23 огласа: Дигалки Sinoboom

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.950 €
Ножична платформа
Работна висина на подигање 10.1 м
Година 2024 Километража Сила
Холандија, Apeldoorn
Контактирајте го продавачот
15.950 €
Ножична платформа
Работна висина на подигање 13.9 м
Година Километража Сила
Холандија, Tilburg
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
ножична платформа Sinoboom GTJZ1212 ножична платформа Sinoboom GTJZ1212
2
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година 2016 Километража 3900 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
16.900 US$ EUR ≈ 15.870 €
Ножична платформа
Носивост 250 кг Висина на подигање 8.1 м Работна висина на подигање 10.1 м
Година 06/2022 Километража Сила
Узбекистан, Конкус
Контактирајте го продавачот
13.200 US$ EUR ≈ 12.390 €
Ножична платформа
Носивост 230 кг Висина на подигање 5.8 м Работна висина на подигање 7.8 м
Година 06/2022 Километража Сила
Узбекистан, Конкус
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.590 €
Ножична платформа
Носивост 320 кг Висина на подигање 12 м Работна висина на подигање 14 м
Година 06/2022 Километража Сила
Узбекистан, Конкус
Контактирајте го продавачот
20.630 US$ EUR ≈ 19.370 €
Ножична платформа
Носивост 320 кг Висина на подигање 10 м Работна висина на подигање 12 м
Година 06/2022 Километража Сила
Узбекистан, Конкус
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Ножична платформа
Година 2023 Километража 515 м/ч Сила
Холандија, Zevenbergen
RB Trading International
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Ножична платформа
Година 2023 Километража 544 м/ч Сила
Холандија, Zevenbergen
RB Trading International
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Ножична платформа
Работна висина на подигање 7.8 м
Година Километража 171 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 8 м
Година 2022 Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Година 2023 Километража 2 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.080 €
Ножична платформа
Носивост 170 кг Работна висина на подигање 16 м
Година 2018 Километража 230 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
нови хидраулична зглобна платформа Sinoboom AB18J (GTZZ18J)
1
Контактирајте го продавачот
105.000 US$ EUR ≈ 98.570 €
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 250 кг Висина на подигање 16.3 м Дофат на стрела 12.2 м
Година 2022 Километража Сила
Белорусија, Minsk
нови ножична платформа Sinoboom 1012E (GTJZ1012)
1
Контактирајте го продавачот
19.500 US$ EUR ≈ 18.310 €
Ножична платформа
Носивост 320 кг Висина на подигање 10 м
Година 2022 Километража Сила
Белорусија, Minsk
нови ножична платформа Sinoboom 0808E (GTJZ0808)
1
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 15.490 €
Ножична платформа
Носивост 250 кг Висина на подигање 8.1 м
Година 2022 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.080 €
Ножична платформа
Носивост 320 кг Висина на подигање 14 м
Година 2020 Километража Сила
Белорусија, Minsk
нови ножична платформа Sinoboom 1623RD (GTJZ1623D)
1
Контактирајте го продавачот
85.000 US$ EUR ≈ 79.800 €
Ножична платформа
Носивост 680 кг Висина на подигање 16 м
Година 2022 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.330 €
Ножична платформа
Носивост 250 кг Висина на подигање 10 м
Година 2020 Километража Сила
Белорусија, Minsk
нови ножична платформа Sinoboom 1212E (GTJZ1212)
1
Контактирајте го продавачот
21.500 US$ EUR ≈ 20.180 €
Ножична платформа
Носивост 320 кг Висина на подигање 11.9 м
Година 2022 Километража Сила
Белорусија, Minsk
нови телескопска дигалка Sinoboom TB28J (GTBZ28J)
1
Контактирајте го продавачот
138.000 US$ EUR ≈ 129.600 €
Телескопска дигалка
Носивост 250 кг Висина на подигање 25.7 м Дофат на стрела 20 м
Година 2022 Километража Сила
Белорусија, Minsk
нови телескопска дигалка Sinoboom TB42RJ (GTBZ42J)
1
Контактирајте го продавачот
234.000 US$ EUR ≈ 219.700 €
Телескопска дигалка
Носивост 250 кг Висина на подигање 41.6 м Дофат на стрела 23.2 м
Година 2022 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Година 2023 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Friedrichsdorf
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се