Филтри -

Дигалки PB

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

27 огласа: Дигалки PB

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Работна висина на подигање 11.2 м
Година Километража Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Контактирајте го продавачот
13.250 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 20.5 м Работна висина на подигање 22.5 м
Година 2012 Километража 100 м/ч Сила
Холандија, Marknesse
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
9.115 € PLN 39.000 PLN
Ножична платформа
Година 2007 Километража Сила
Полска, Pleszew, Wielkopolskie
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Работна висина на подигање 12.1 м
Година Километража Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Ножична платформа
Висина на подигање 22.5 м
Година 2008 Километража Сила
Италија, Pianiga VE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Работна висина на подигање 5 м
Година Километража Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 15.1 м Работна висина на подигање 17.1 м
Година Километража Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година 1998 Километража Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Ножична платформа
Работна висина на подигање 15 м
Година 2013 Километража Сила
Холандија, Apeldoorn
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 17 м
Година 2012 Километража 1500 м/ч Сила
Холандија, Jonkerslan
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Носивост 400 кг Висина на подигање 13 м Работна висина на подигање 15 м
Година 2007 Километража Сила
Германија, Oelsnitz/ V
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 22.5 м
Година 2013 Километража Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Носивост 600 кг Висина на подигање 22.5 м
Година 2014 Километража 737 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
12.300 €
Ножична платформа
Висина на подигање 22.5 м
Година 2013 Километража 293 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
ножична платформа PB PB S171-12E ножична платформа PB PB S171-12E ножична платформа PB PB S171-12E
3
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Ножична платформа
Работна висина на подигање 17.1 м
Година 2013 Километража Сила
Полска, Trzemeszno
Контактирајте го продавачот
14.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 15.44 м
Година 2013 Километража 107 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
6.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 17.1 м
Година 2009 Километража Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Работна висина на подигање 22.5 м
Година Километража Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Работна висина на подигање 22.5 м
Година Километража Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
17.550 €
Ножична платформа
Година 2007 Километража 3215 м/ч Сила
Германија, Lampertheim
RB Trading International
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
28.950 €
Ножична платформа
Носивост 1000 кг Висина на подигање 27.25 м
Година 2014 Километража 214 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
32.950 €
Ножична платформа
Носивост 1000 кг Висина на подигање 27.25 м
Година 2018 Километража 267 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
13.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 22.5 м
Година 2009 Километража Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
11.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 22.5 м
Година 2012 Километража 296 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи