Филтри -

Дигалки Nifty-Lift

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

7 огласа: Дигалки Nifty-Lift

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 225 кг Марка на лифт Nifty-Lift Модел HR21 HYBRID Работна висина на подигање 21 м
Година 2013 Километража 1353 м/ч Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 225 кг Висина на подигање 18.8 м
Година 2010 Километража 1831 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
10 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 225 кг Висина на подигање 15.2 м
Година 2010 Километража Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година 2007 Километража Сила
Шпанија, Ocana River
Ritchie Bros (Spain) S.L.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Телескопска дигалка
Носивост 225 кг Работна висина на подигање 15.5 м Дофат на стрела 9.7 м
Година 2006 Километража 1000 м/ч Сила
Италија, Fano
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Возило со дигалка со корпа
Марка на лифт Nifty-Lift Дофат на стрела 16 м
Година 2014 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.378 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 500 кг Марка на лифт Nifty-Lift Модел V160
Година 2008 Километража Сила
Украина, Куликів
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи