Филтри -

Дигалки MEC

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

24 огласа: Дигалки MEC

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Ножична платформа
Година 2012 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Ножична платформа
Година 2012 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
8 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Ножична платформа
Година 2011 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Ножична платформа
Работна висина на подигање 12 м
Година Километража 1911 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Ножична платформа
Работна висина на подигање 12 м
Година Километража Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Ножична платформа
Работна висина на подигање 11.75 м
Година Километража Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Ножична платформа
Работна висина на подигање 10 м
Година Километража Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Ножична платформа
Работна висина на подигање 10 м
Година Километража Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
9.950 €
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 770 кг Висина на подигање 9.93 м
Година 02/2013 Километража 1583 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
12.950 €
Ножична платформа
Носивост 1200 кг Висина на подигање 12 м
Година 2015 Километража 1658 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 7.9 м Работна висина на подигање 9.9 м
Година 2014 Километража 798 м/ч Сила
Холандија, Marknesse
Контактирајте го продавачот
8.950 €
Подигнувачка платформа со јарбол
Носивост 770 кг Висина на подигање 9.93 м
Година 09/2013 Километража 1205 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
11.950 €
Ножична платформа
Носивост 1200 кг Висина на подигање 12 м
Година 02/2015 Километража 2692 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 14.2 м
Година 2012 Километража 2362 м/ч Сила
Индија
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 12.4 м Работна висина на подигање 14.4 м
Година 2015 Километража 1586 м/ч Сила
Холандија, Marknesse
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 12.4 м Работна висина на подигање 14.4 м
Година 2015 Километража 1586 м/ч Сила
Холандија, Marknesse
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 9 м
Година 2007 Километража 1818 м/ч Сила
Финска, Siilinjärvi
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 7.9 м Работна висина на подигање 9.9 м
Година 2013 Километража 1169 м/ч Сила
Холандија, Marknesse
Контактирајте го продавачот
11.750 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м Работна висина на подигање 12 м
Година 2014 Километража 2612 м/ч Сила
Холандија, Marknesse
Контактирајте го продавачот
13.950 €
Ножична платформа
Носивост 1200 кг Висина на подигање 12 м
Година 03/2015 Километража 2755 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
10.950 €
Ножична платформа
Носивост 770 кг Висина на подигање 9.93 м
Година 06/2014 Километража 1409 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 14.2 м
Година 2012 Километража 946 м/ч Сила
Казахстан
Контактирајте го продавачот
4.500 US$ EUR ≈ 4.150 €
Ножична платформа
Година Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
6.000 US$ EUR ≈ 5.534 €
Ножична платформа
Година Километража 382 м/ч Сила
Мексико, Chihuahua
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи