Филтри -

Дигалки Dino

Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

50 огласа: Дигалки Dino

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 13 м Работна висина на подигање 15 м
Година 2002 Километража Сила
Естонија, Aaviku
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 215 кг
Година 2000 Километража 5097 м/ч Сила
Норвешка, Orre
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
18.100 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Година 2014 Километража 5290 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
14.600 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Година 2014 Километража 4610 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
14.100 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2014 Километража 5320 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
19.100 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2015 Километража 3857 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
18.100 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Година 2013 Километража 6434 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2013 Километража 2496 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Година 2017 Километража 2054 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Година 2006 Километража 6935 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Година 2014 Километража 340 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
35.200 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 21 м
Година 2016 Километража 2624 м/ч Сила
Германија, Falkenhagen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопска дигалка
Носивост 215 кг
Година 1998 Километража 5321 м/ч Сила
Норвешка, Sykkylven
Контактирајте го продавачот
24.750 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2012 Километража 4245 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
аукција 12.310 € SEK 142.000 SEK
Телескопска дигалка
Година 2008 Километража Сила
Шведска, Klässbol
Контактирајте го продавачот
18.410 € PLN 79.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Носивост 215 кг Работна висина на подигање 18 м
Година 2015 Километража 78946 м/ч Сила
Полска, Chojnice
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година 2011 Километража 4096 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
11 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Година 2013 Километража 3138 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
21.950 €
Телескопска дигалка
Носивост 215 кг
Година 2013 Километража 1720 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
35.200 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 21 м
Година 2015 Километража 2411 м/ч Сила
Германија, Falkenhagen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 215 кг Висина на подигање 18 м
Година 2020 Километража Сила
Норвешка, Sortland
Контактирајте го продавачот
27.270 € UAH 1.239.000 UAH
Ножична платформа
Носивост 215 кг Висина на подигање 18 м
Година 2010 Километража 3599 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
14.750 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Година 2008 Километража 5442 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Носивост 215 кг Работна висина на подигање 21 м
Година 2015 Километража Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година 2015 Километража Сила
Латвија, Riga
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи