Филтри -

Дигалки DAF

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

19 огласа: Дигалки DAF

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 3 Висина на подигање 14.5 м Работна висина на подигање 14.5 м
Година 2006-04 Километража 358816 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
166.481 € Со вклучен ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Марка на лифт Multitel Модел J2365TA Висина на подигање 66 м
Година 2015 Километража 192849 км Сила
Германија, Ober-Mörlen
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 1994 Километража 266756 км Сила
Холандија, Lemelerveld
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Возило со дигалка со корпа
Година 1976 Километража 39 км Сила
Холандија, Alkmaar
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2005 Километража 29399 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 1.8 м Работна висина на подигање 1.8 м
Година 06/1994 Километража Сила
Холандија, Hoogblokland
Контактирајте го продавачот
11.750 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 2510 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Модел T200 - 18
Година 2003-04-25 Километража 466293 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година Километража Сила
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
12.750 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 3 Модел Taurus 200-12.5
Година 07/2002 Километража 359221 км Сила
Холандија, Vlissingen
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Возило со дигалка со корпа
Марка на лифт Nifty-Lift Дофат на стрела 16 м
Година 2014 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
возило со дигалка со корпа DAF IVECO, MAN, MERCEDES-BENZ, NISSAN возило со дигалка со корпа DAF IVECO, MAN, MERCEDES-BENZ, NISSAN возило со дигалка со корпа DAF IVECO, MAN, MERCEDES-BENZ, NISSAN
3
Контактирајте го продавачот
27.000 € Со вклучен ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Марка на лифт Multitel Модел NIFTYLIFT Дофат на стрела 25 м
Година 2017 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
25.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 7680 кг Евро Euro 5
Година 11/2011 Километража 574146 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
165.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Марка на лифт Multitel Модел J2365TA Висина на подигање 66 м
Година 2015-06 Километража 192849 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
47.750 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 3350 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Работна висина на подигање 3.4 м
Година 03/2006 Километража 157863 км Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Носивост 3120 кг Евро Euro 2 Работна висина на подигање 22 м
Година 07/1998 Километража Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 3730 кг Суспензија пружина/пружина Марка на лифт Ruthmann Модел INSTALLATION K115
Година 1994 Километража 136187 км Сила
Холандија, Oirschot
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 3450 кг Евро Euro 3 Работна висина на подигање 12.5 м
Година 09/2005 Километража 365000 км Сила
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Марка на лифт Klaas Модел HV56/7,5M Висина на подигање 56 м
Година 2016 Километража 48000 км Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
14.750 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 5013 кг Евро Euro 4
Година 12/2007 Километража 372855 км Сила
Холандија, Hedel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи