Филтри -

Четки за метење

Резултати од пребарување: 394 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Четки за метење: 394 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Должина Широчина
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 1.5 м
Година 2022 Должина Широчина
Холандија, Hazerswoude
нови четка за метење MANITOU нови четка за метење MANITOU
2
Контактирајте го продавачот
MANITOU
16 ч.
цена на барање
Година 2018 Должина Широчина
Украина, Житомир
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови четка за метење JCB Для телескопических погрузчиков нови четка за метење JCB Для телескопических погрузчиков
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Должина Широчина
Украина, Житомир
нови четка за метење MERLO Для телескопических погрузчиков нови четка за метење MERLO Для телескопических погрузчиков
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Должина Широчина
Украина, Житомир
нови четка за метење GF GORDİNİ SPR220
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Височина 1.53 м Пречник 650 мм Ширина на опфаќање 2200 м Нето тежина 730 кг
Година 2021 Должина 2.33 м Широчина 0.78 м
Украина, Житомир
нови четка за метење GF GORDİNİ SA180 нови четка за метење GF GORDİNİ SA180 нови четка за метење GF GORDİNİ SA180
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Височина 1.2 м Пречник 550 мм Ширина на опфаќање 1800 м Нето тежина 310 кг
Година 2021 Должина 1.92 м Широчина 0.64 м
Украина, Житомир
нови четка за метење G.F. GORDINI SW180 нови четка за метење G.F. GORDINI SW180
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Височина 1.4 м Пречник 550 мм Ширина на опфаќање 1.8 м Нето тежина 400 кг
Година 2021 Должина 1.91 м Широчина 0.6 м
Украина, Житомир
аукција 459,90 € SEK 5.000 SEK
Година Должина Широчина
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
2.750 € Без ДДВ
Пречник 600 мм
Година Должина Широчина
Холандија, Houten
четка за метење SWEEP HSV150 четка за метење SWEEP HSV150 четка за метење SWEEP HSV150
3
Контактирајте го продавачот
2.750 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 1.5 м
Година Должина Широчина
Холандија, Houten
четка за метење M-Sweep  HSTV600 четка за метење M-Sweep  HSTV600
2
Контактирајте го продавачот
6.835 € Без ДДВ
Пречник 600 мм Ширина на опфаќање 2 м
Година Должина Широчина
Холандија, Houten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Должина Широчина
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
ZH 180 K
21 ч.
1.876 € PLN 9.100 PLN
Пречник 540 мм
Година 2020 Должина Широчина 2 м
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
1.423 € PLN 6.900 PLN
Нето тежина 180 кг
Година Должина Широчина
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Година Должина Широчина
Холандија, Houten
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 394 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се