Филтри -

Булдожери од Унгарија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Булдожери од Унгарија: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Година 1987 Километража 9154 м/ч Сила 63 kW
Унгарија, VESZPRÉM
Контактирајте го продавачот
20.820 € HUF 7.500.000 HUF
Година 04/1996 Километража 11000 м/ч Сила
Унгарија, Gyömrő
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража Сила 129 kW
Унгарија, Nyírbátor
Контактирајте го продавачот
аукција 8.000 €
Година 1995 Километража 6000 м/ч Сила 203 кс
Унгарија, Vác
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се