Филтри -

Булдожери од Летонија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Булдожери од Летонија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Ширина на ралник 3360 мм
Година 2007 Километража Сила 133 kW
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Висина на подигање 1025 мм Длабочина на обработка 450 мм Ширина на ралник 3080 мм
Година 2004 Километража 7852 м/ч Сила 90 kW
Латвија, Rīga
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Година 2002 Километража 13000 м/ч Сила
Латвија, Koknese
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Година 2002 Километража Сила
Латвија, Koknese
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Година 1994 Километража Сила
Латвија, Koknese
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Година 2002 Километража Сила
Латвија, Koknese
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Година 2001 Километража Сила
Латвија, Koknese
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се