Филтри -

Булдожери од Германија

Резултати од пребарување: 82 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Булдожери од Германија: 82 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Година Километража Сила
Германија, Ravensburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 5700 м/ч Сила 330 кс
Германија, Ravensburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
309.000 €
Евро Euro 4 Длабочина на обработка 586 мм Ширина на ралник 3713 мм
Година 12/2017 Километража 1980 м/ч Сила 241 кс
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
345.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Длабочина на обработка 575 мм Ширина на ралник 3940 мм
Година 11/2015 Километража 5134 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016-01-01 Километража 6658 м/ч Сила 159 кс
Германија, Finowfurt Bei Berlin
Контактирајте го продавачот
177.000 € Без ДДВ
Година 2015-01-01 Километража 20500 м/ч Сила 460 кс
Германија, Finowfurt Bei Berlin
Контактирајте го продавачот
137.000 € Без ДДВ
Година 2013-01-01 Километража 22720 м/ч Сила 460 кс
Германија, Finowfurt Bei Berlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016-01-01 Километража 4756 м/ч Сила 209 кс
Германија, Finowfurt Bei Berlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 10948 м/ч Сила 208 кс
Германија, Böblingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1995 Километража 16000 м/ч Сила
Германија, Frankfurt/Main
булдожер CATERPILLAR D9R
1
Контактирајте го продавачот
335.000 US$ EUR ≈ 289.700 €
Година 2012 Километража 11200 м/ч Сила
Германија, Frankfurt/Main
Контактирајте го продавачот
250.000 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 1445 м/ч Сила 168 кс
Германија, Ulm-Lehr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на ралник 4000 мм
Година 1966 Километража Сила
Германија, Burg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2000 Километража 9200 м/ч Сила 142 kW
Германија, Burg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на ралник 3500 мм
Година 1998 Километража 7800 м/ч Сила 142 kW
Германија, Burg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 82 огласа
Прикажи
Претплати се