Филтри -

Булдожери од Белорусија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Булдожери од Белорусија: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Ширина на ралник 3180 мм
Година 2007 Километража 10150 м/ч Сила
Белорусија, Минск
булдожер CATERPILLAR D5G XL булдожер CATERPILLAR D5G XL булдожер CATERPILLAR D5G XL
3
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 30.270 €
Ширина на ралник 1710 мм
Година 2008 Километража 11900 м/ч Сила 74 kW
Белорусија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 21.620 €
Година 2008 Километража 14000 м/ч Сила 116 kW
Белорусија, Гродно
Контактирајте го продавачот
31.800 € Без ДДВ
Година 1998 Километража 12500 м/ч Сила
Белорусија, Гродна
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се