Филтри -

Булдожери KOMATSU

Резултати од пребарување: 327 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Булдожери KOMATSU: 327 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на ралник 4000 мм
Година 09/1997 Километража 13000 м/ч Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
60.000 €
Година 01/1993 Километража 5444 м/ч Сила 320 кс
Грција, Drepano
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Година 01/1989 Километража 7440 м/ч Сила 220 кс
Грција, Drepano
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Година Километража Сила
Германија, Ravensburg
Контактирајте го продавачот
26.850 US$ EUR ≈ 23.220 €
Година 2009 Километража 3975 м/ч Сила 320 кс
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
91.760 € PLN 420.000 PLN
Година 2011 Километража 10146 м/ч Сила 164 kW
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Година Километража Сила
Белгија, Melreux
Контактирајте го продавачот
27.000 US$ EUR ≈ 23.350 €
Евро Euro 5 Ширина на ралник 1000 мм
Година 02/2007 Километража 5800 м/ч Сила 304 кс
Кина, shanghai
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 38.920 €
Евро Euro 6
Година 03/2013 Километража 2900 м/ч Сила 234 kW
Кина, shanghai
Контактирајте го продавачот
41.510 € PLN 190.000 PLN
Година 2004 Километража 20000 м/ч Сила
Полска, Witanowice
Контактирајте го продавачот
59.800 € Без ДДВ
Година 2004 Километража Сила
Словенија, Slovenske Konjice
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 56.220 €
Висина на подигање 3385 мм Длабочина на обработка 1240 мм Ширина на ралник 4060 мм
Година 2013 Километража 3200 м/ч Сила 268 кс
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
451.700 € RUB 37.500.000 RUB
Година 2012 Километража 97568 м/ч Сила
Русија, Екатеринбург
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 56.220 €
Година 03/2016 Километража 8000 м/ч Сила 228 kW
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 30.270 €
Година 03/2016 Километража 6000 м/ч Сила 239 kW
Кина, Shanghai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 327 огласа
Прикажи
Претплати се