Филтри -

Багери Sumitomo

Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

45 огласа: Багери Sumitomo

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2021 Километража 12 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Sharjah
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 11.990 €
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 7352 м/ч Сила
Јапонија, Chiba ken
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
багер гасеничар Sumitomo SH 120-3 багер гасеничар Sumitomo SH 120-3 багер гасеничар Sumitomo SH 120-3
3
Контактирајте го продавачот
13.300 US$ EUR ≈ 12.270 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 5.54 м Длабочина на копање 5540 мм Радиус на копање 8.27 м Висина за истовар 6.76 м
Година 2019 Километража 2200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 12.910 €
Багер гасеничар
Година 2005 Километража 3500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
NAN HUA MACHINERY CO., LTD
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Длабочина на копање 7 м
Година 1997 Километража Сила
Литванија, Priekulė
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.070 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 4.06 м Радиус на копање 6.46 м
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.830 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 5.54 м Радиус на копање 8.27 м Висина за истовар 6.76 м
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.670 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 6.65 м Радиус на копање 9.9 м
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 55.340 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 7.72 м Радиус на копање 12 м
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.280 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 10.37 м Радиус на копање 7.34 м
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
35.500 US$ EUR ≈ 32.740 €
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 2019 Километража 870 м/ч Сила
Кина, He Fei Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Длабочина на копање 6.6 м Длабочина на копање 6600 мм Радиус на копање 9.6 м Висина за истовар 6.8 м
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 6.6 м Длабочина на копање 6600 мм Радиус на копање 9.9 м Висина за истовар 6.8 м
Година Километража 2244 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
37.000 US$ EUR ≈ 34.120 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 05/2017 Километража 1900 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
27.000 US$ EUR ≈ 24.900 €
Багер гасеничар
Година 06/2017 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
7.000 US$ EUR ≈ 6.456 €
Мини багер
Длабочина на копање 4.41 м Радиус на копање 6.52 м Висина за истовар 7.33 м
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.600 €
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 6000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 46.110 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 6.65 м Радиус на копање 9.9 м Висина за истовар 9.61 м
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.500 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 6.9 м Радиус на копање 10.28 м Висина за истовар 9.76 м
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Украина, Вишневе
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 22.130 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 01/2017 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи