Филтри -

Багери Simex

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

20 огласа: Багери Simex

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
35.600 € Без ДДВ
Тренчер
Длабочина на копање 600 мм
Година 2024 Километража Сила
Германија, Much
нови тренчер Simex CHD 120B für 1,2m Tiefe/ 150mm Breite нови тренчер Simex CHD 120B für 1,2m Tiefe/ 150mm Breite нови тренчер Simex CHD 120B für 1,2m Tiefe/ 150mm Breite
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2024 Километража Сила
Германија, Much
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2024 Километража Сила
Германија, Much
тренчер Simex RWA500 Demo Gerät!!
1
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Тренчер
Длабочина на копање 530 мм
Година 2022 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Much
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Тренчер
Година 2020 Километража Сила
Германија, Much
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2023 Километража Сила
Германија, Much
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Тренчер
Година 2023 Километража Сила
Германија, Much
Контактирајте го продавачот
12.750 € Без ДДВ
Тренчер
Година 2018 Километража Сила
Германија, Much
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Тренчер
Година 2023 Километража Сила
Германија, Much
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Тренчер
Година 2019 Километража Сила
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Тренчер
Година 2015 Километража Сила
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Длабочина на копање 800 мм
Година 2021 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2018 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2024 Километража Сила
Германија, Much
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Тренчер
Година 2001 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Тренчер
Година 2024 Километража Сила
Германија, Much
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Тренчер
Година 2002 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2001 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година Километража Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Тренчер
Година 2010 Километража Сила
Италија, Rome
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи