Филтри -

Багери SDLG

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

26 огласа: Багери SDLG

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 02/2023 Километража Сила
Кина, Hanghzou, Zhejiang
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.330 €
Багер со предниот лопата
Длабочина на копање 6.73 м Длабочина на копање 6730 мм Радиус на копање 9.94 м Висина за истовар 9.45 м
Година 2018 Километража 2300 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
15.700 US$ EUR ≈ 14.420 €
Мини багер
Длабочина на копање 3.84 м Длабочина на копање 3846 мм Радиус на копање 5.99 м Висина за истовар 4.16 м
Година 2022 Километража 500 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
99.720 € CLP 103.000.000 CLP
Багер гасеничар
Длабочина на копање 7.3 м
Година 2019 Километража 1313 м/ч Сила
Чиле
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 23.880 €
Багер-натоварувач
Евро Euro 3 Длабочина на копање 4.38 м Длабочина на копање 4380 мм Висина за истовар 2.7 м
Година Километража Сила
Кина, He Fei Shi
Контактирајте го продавачот
92.500 US$ EUR ≈ 84.960 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 6.85 м Длабочина на копање 6850 мм Радиус на копање 10.61 м Висина за истовар 10.17 м
Година 2021 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
13.200 US$ EUR ≈ 12.120 €
Мини багер
Длабочина на копање 3.84 м Длабочина на копање 3846 мм Радиус на копање 5.99 м Висина за истовар 4.16 м
Година 2020 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Длабочина на копање 6.58 м
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Длабочина на копање 7.03 м Радиус на копање 11.2 м
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
18.500 US$ EUR ≈ 16.990 €
Багер-натоварувач
Година 2022 Километража 288 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Длабочина на копање 6.85 м
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Длабочина на копање 3.846 м Длабочина на копање 384 мм Радиус на копање 5.99 м
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Евро Euro 3 Длабочина на копање 3.846 м Длабочина на копање 384 мм Радиус на копање 5.99 м
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Длабочина на копање 6.73 м Радиус на копање 9.9 м
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
мини багер SDLG ER616F мини багер SDLG ER616F
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Евро Euro 3 Длабочина на копање 2.29 м Длабочина на копање 229 мм Радиус на копање 3.91 м
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Длабочина на копање 7.32 м
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Длабочина на копање 6.85 м Радиус на копање 10.6 м
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
мини багер SDLG E680F мини багер SDLG E680F мини багер SDLG E680F
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Евро Euro 3 Длабочина на копање 4.16 м Длабочина на копање 416 мм Радиус на копање 6330 м Висина за истовар 5.01 м
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Длабочина на копање 6.73 м Висина за истовар 6.65 м
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
мини багер SDLG E690F мини багер SDLG E690F
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Длабочина на копање 4.16 м Длабочина на копање 416 мм
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Длабочина на копање 6.98 м
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
7.800 US$ EUR ≈ 7.164 €
Мини багер
Длабочина на копање 3.84 м Длабочина на копање 3846 мм Радиус на копање 5.99 м Висина за истовар 4.16 м
Година 2016 Километража 5500 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
64.500 US$ EUR ≈ 59.240 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 6.73 м Длабочина на копање 6730 мм Радиус на копање 9.94 м Висина за истовар 9.45 м
Година 2022 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.020 €
Мини багер
Година 03/2022 Километража 1000 м/ч Сила
Кина, Changzhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 02/2018 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Changzhou
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи