Филтри -

Багери O&K

Резултати од пребарување: 93 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

93 огласа: Багери O&K

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.730 €
Багер на тркала
Година 1998 Километража Сила
Украина, Пустомитівський район, с. Пасіки-Зубрицькі
Контактирајте го продавачот
30.250 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 12/2002 Километража Сила
Литванија, Tauragė
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Багер гасеничар
Година 2002 Километража Сила
Германија, Ilmenau
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 1995 Километража 7760 м/ч Сила
Франција, Béthune
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Багер на тркала
Година 1995 Километража 5864 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
аукција 7.000 €
Багер гасеничар
Година Километража 907 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
багер гасеничар O&K RH 5 багер гасеничар O&K RH 5 багер гасеничар O&K RH 5
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1992 Километража Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 1999 Километража 10000 м/ч Сила
Белгија, Wemmel
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Багер гасеничар
Година 2004 Километража Сила
Литванија, Šniūraičiai, Radviliškio rajonas
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 1998 Километража Сила
Шпанија, ELCHE (ALICANTE)
Контактирајте го продавачот
100 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија, Maramures
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1986 Километража Сила
Португалија, ALCOENTRE, AZAMBUJA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1988 Километража 7399 м/ч Сила
Германија, Frankenthal/Pfalz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер со предниот лопата
Година 1995 Километража Сила
Германија, Oberleichtersbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 1999 Километража 4100 м/ч Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2002 Километража 10700 м/ч Сила
Грција, Pátrai
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1999 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
26.650 € HUF 10.500.000 HUF
Багер гасеничар
Година 2004 Километража Сила
Унгарија, Kecskemet
багер со предниот лопата O&K RH9
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер со предниот лопата
Година 1996 Километража 10000 м/ч Сила
Германија, Metten
Контактирајте го продавачот
аукција 150 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Шпанија, Pozuelo de Alarcón
Контактирајте го продавачот
32.084 €
Багер на тркала
Година 2002 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 1999 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
аукција 8.510 € DKK 63.500 DKK
Багер гасеничар
Година 2000 Километража Сила
Данска, Sjælland
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2001 Километража 14300 м/ч Сила
Полска, Połczyn-Zdrój
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1998 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 93 огласа
Прикажи
Претплати се