Филтри -

Багери New Holland

Резултати од пребарување: 256 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

256 огласа: Багери New Holland

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година Километража 90 м/ч Сила
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
65.400 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Длабочина на копање 4.7 м
Година 2022 Километража Сила
Украина, Kyiv
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2011 Километража 4922 м/ч Сила
Германија, Niederzier
Контактирајте го продавачот
28.200 € PLN 120.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2005 Километража 9712 м/ч Сила
Полска, Gozdanin
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 14587 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
нови багер-натоварувач New Holland B115D нови багер-натоварувач New Holland B115D нови багер-натоварувач New Holland B115D
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2023 Километража Сила
Турција
нови багер-натоварувач New Holland B110D нови багер-натоварувач New Holland B110D нови багер-натоварувач New Holland B110D
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Евро Euro 5
Година 2023 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
41.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2005 Километража 11051 м/ч Сила
Романија, sighisoara
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2005 Километража 10257 м/ч Сила
Холандија, Leek
Контактирајте го продавачот
38.500 €
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 10000 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 10260 м/ч Сила
Словенија, Sevnica
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 06/2012 Километража 7336 м/ч Сила
Словенија, Sevnica
Контактирајте го продавачот
30.500 €
Багер гасеничар
Година 2010 Километража 5300 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2014 Километража Сила
Романија, Nasaud
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 8400 м/ч Сила
Романија, Negresti Oas
Контактирајте го продавачот
19.700 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година Километража 8658 м/ч Сила
Холандија, Roelofarendsveen
Контактирајте го продавачот
аукција 9.381 € DKK 70.000 DKK
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 5100 м/ч Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
28.899 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2012 Километража 5960 м/ч Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 5960 м/ч Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
аукција 6.098 € DKK 45.500 DKK
Мини багер
Година 2011 Километража Сила
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 11695 м/ч Сила
Полска, Poznań
Контактирајте го продавачот
31.490 € PLN 134.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 2010 Километража Сила
Полска, Gmina Chełmiec
Контактирајте го продавачот
39.480 € PLN 168.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 2015 Километража Сила
Полска, Gmina Chełmiec
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 256 огласа
Прикажи