Филтри -

Багери NSS

Резултати од пребарување: 140 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

140 огласа: Багери NSS

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
пловен багер NSS Земснаряд НСС 250/40-ГР пловен багер NSS Земснаряд НСС 250/40-ГР
2
Контактирајте го продавачот
0,02 € UAH 1 UAH
Пловен багер
Длабочина на копање 6 м Висина за истовар 40 м
Година Километража Сила
Украина, с. Святопетрівське
нови пловен багер NSS Земснаряд 300/30-ГР нови пловен багер NSS Земснаряд 300/30-ГР нови пловен багер NSS Земснаряд 300/30-ГР
3
Контактирајте го продавачот
0,02 € UAH 1 UAH
Пловен багер
Длабочина на копање 6 м Висина за истовар 30 м
Година Километража Сила
Украина, с. Святопетрівське
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пловен багер
Длабочина на копање 6 м Висина за истовар 200 м
Година Километража Сила
Украина, с. Святопетрівське
Контактирајте го продавачот
185.000 US$ EUR ≈ 173.700 €
Пловен багер
Евро Euro 5 Длабочина на копање 10.6 м Висина за истовар 40 м
Година Километража 1 м/ч Сила
Украина, с. Святопетрівське
нови пловен багер NSS Земснаряд НСС 800/40-ГР
1
Контактирајте го продавачот
0,02 € UAH 1 UAH
Пловен багер
Длабочина на копање 10 м Висина за истовар 40 м
Година Километража Сила
Украина, с. Святопетрівське
пловен багер NSS Земснаряд НСС 250/40-Ф пловен багер NSS Земснаряд НСС 250/40-Ф пловен багер NSS Земснаряд НСС 250/40-Ф
3
Контактирајте го продавачот
0,02 € UAH 1 UAH
Пловен багер
Длабочина на копање 8 м Висина за истовар 40 м
Година Километража Сила
Украина, с. Святопетрівське
нови пловен багер NSS 160/30-ГР мини земснаряд нови пловен багер NSS 160/30-ГР мини земснаряд
2
Контактирајте го продавачот
0,02 € UAH 1 UAH
Пловен багер
Длабочина на копање 6 м Висина за истовар 35 м
Година Километража 50 м/ч Сила
Украина, с. Святопетрівське
нови пловен багер NSS Земснаряд НСС 800/40-ГР-К-Ф
1
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,94 €
Пловен багер
Длабочина на копање 17 м Висина за истовар 40 м
Година Километража 1 м/ч Сила
Украина, с. Святопетрівське
пловен багер NSS 2500/50-Ф-К пловен багер NSS 2500/50-Ф-К
2
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,94 €
Пловен багер
Длабочина на копање 22 м Висина за истовар 50 м
Година Километража Сила
Украина, с. Святопетрівське
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,94 €
Пловен багер
Длабочина на копање 10 м Висина за истовар 40 м
Година Километража 1 м/ч Сила
Украина, с. Святопетрівське
нови пловен багер NSS Земснаряд НСС 4500/70-Ф нови пловен багер NSS Земснаряд НСС 4500/70-Ф
2
Контактирајте го продавачот
0,02 € UAH 1 UAH
Пловен багер
Евро Euro 4 Длабочина на копање 8 м Висина за истовар 70 м
Година нов Километража Сила
Украина, с. Святопетрівське
нови пловен багер NSS Земснаряд 400/20-ГР
1
Контактирајте го продавачот
0,02 € UAH 1 UAH
Пловен багер
Длабочина на копање 8 м Висина за истовар 20 м
Година Километража Сила
Украина, с. Святопетрівське
нови пловен багер NSS Земснаряд 800/40-Ф
1
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,94 €
Пловен багер
Евро Euro 4 Длабочина на копање 8 м Висина за истовар 40 м
Година Километража Сила
Украина, с. Святопетрівське
пловен багер NSS Земснаряд НСС 1600/25-Ф
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пловен багер
Длабочина на копање 8 м Висина за истовар 25 м
Година Километража 4950 м/ч Сила
Украина, с. Святопетрівське
пловен багер NSS Земснаряд НСС фреза пловен багер NSS Земснаряд НСС фреза
2
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,94 €
Пловен багер
Година Километража 1 м/ч Сила
Украина, с. Святопетрівське
нови пловен багер NSS Земснаряд НСС 2500/50-Ф нови пловен багер NSS Земснаряд НСС 2500/50-Ф
2
Контактирајте го продавачот
0,02 € UAH 1 UAH
Пловен багер
Евро Euro 4 Длабочина на копање 18 м Висина за истовар 50 м
Година 2013-03 Километража 1 км Сила
Украина, с. Святопетрівське
пловен багер NSS Земснаряд НСС 240/30-Ф пловен багер NSS Земснаряд НСС 240/30-Ф
2
Контактирајте го продавачот
0,02 € UAH 1 UAH
Пловен багер
Длабочина на копање 6 м Висина за истовар 30 м
Година Километража Сила
Украина, с. Святопетрівське
нови пловен багер NSS Земснаряд НСС
1
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,94 €
Пловен багер
Евро Euro 3 Длабочина на копање 22 м Висина за истовар 20 м
Година нов Километража Сила
Украина, с. Святопетрівське
Контактирајте го продавачот
0,02 € UAH 1 UAH
Пловен багер
Длабочина на копање 10 м Висина за истовар 63 м
Година Километража 1 м/ч Сила
Украина, с. Святопетрівське
нови пловен багер NSS земснаряд 4000/71-ГР
1
Контактирајте го продавачот
0,02 € UAH 1 UAH
Пловен багер
Длабочина на копање 12 м Висина за истовар 70 м
Година Километража Сила
Украина, с. Святопетрівське
нови пловен багер NSS Земснаряд НСС 6000/70-Ф
1
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,94 €
Пловен багер
Евро Euro 3 Длабочина на копање 14 м Висина за истовар 70 м
Година Километража Сила
Украина, с. Святопетрівське
пловен багер NSS Мини земснаряд НСС 160/30-ГР пловен багер NSS Мини земснаряд НСС 160/30-ГР пловен багер NSS Мини земснаряд НСС 160/30-ГР
3
Контактирајте го продавачот
0,02 € UAH 1 UAH
Пловен багер
Длабочина на копање 7 м Висина за истовар 30 м
Година Километража Сила
Украина, с. Святопетрівське
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,94 €
Пловен багер
Длабочина на копање 8 м Висина за истовар 20 м
Година Километража Сила
Украина, с. Святопетрівське
нови пловен багер NSS 2000/50-ГР
1
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,94 €
Пловен багер
Длабочина на копање 25 м Длабочина на копање 50 мм Висина за истовар 50 м
Година Километража 1 м/ч Сила
Украина, Kyiv
нови пловен багер NSS Земснаряд НСС 400/20-ГР
1
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,94 €
Пловен багер
Длабочина на копање 8 м Висина за истовар 20 м
Година Километража 1 м/ч Сила
Украина, с. Святопетрівське
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 140 огласа
Прикажи
Претплати се