Филтри -

Багери Kingway

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

27 огласа: Багери Kingway

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
7.497 € Со вклучен ДДВ
Мини багер
Година 2024 Километража Сила
Германија, Hohenthann
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2024 Километража Сила
Германија, Hohenthann
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
7.640 € Со вклучен ДДВ
Мини багер
Евро Euro 5
Година 2023 Километража Сила
Германија, Hohenthann
Контактирајте го продавачот
19.400 € Со вклучен ДДВ
Мини багер
Година 2024 Километража Сила
Германија, Hohenthann
Контактирајте го продавачот
12.380 € Со вклучен ДДВ
Мини багер
Евро Euro 5
Година 2023 Километража Сила
Германија, Hohenthann
Контактирајте го продавачот
13.900 € Со вклучен ДДВ
Мини багер
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Hohenthann
Контактирајте го продавачот
7.640 € Со вклучен ДДВ
Мини багер
Година 2023 Километража Сила
Германија, Hohenthann
Контактирајте го продавачот
9.353 € PLN 39.800 PLN
Мини багер
Евро Euro 5 Длабочина на копање 1.65 м Радиус на копање 2.05 м Висина за истовар 1.85 м
Година Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
12.430 € PLN 52.900 PLN
Мини багер
Евро Euro 5 Длабочина на копање 1.65 м Радиус на копање 2.35 м Висина за истовар 2.35 м
Година 2023 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
32.880 € PLN 139.900 PLN
Багер-натоварувач
Длабочина на копање 3400 м Радиус на копање 5000 м Висина за истовар 3100 м
Година Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
10.270 € PLN 43.700 PLN
Мини багер
Евро Euro 5 Длабочина на копање 1650 м Висина за истовар 1875 м
Година 2023 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
8.413 € PLN 35.800 PLN
Мини багер
Евро Euro 5 Длабочина на копање 1568 м Радиус на копање 1810 м
Година 2022 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
13.680 € PLN 58.200 PLN
Мини багер
Евро Euro 5 Длабочина на копање 1.65 м Радиус на копање 2.9 м Висина за истовар 1.85 м
Година 2021 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
7.003 € PLN 29.800 PLN
Мини багер
Евро Euro 5 Длабочина на копање 165 м Радиус на копање 235 м Висина за истовар 235 м
Година 2023 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
8.925 € Со вклучен ДДВ
Мини багер
Година Километража Сила
Германија, Hohenthann
Контактирајте го продавачот
7.400 € Со вклучен ДДВ
Мини багер
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Hohenthann
Контактирајте го продавачот
23.500 € Со вклучен ДДВ
Мини багер
Евро Euro 5 Длабочина на копање 2.05 м Длабочина на копање 2050 мм Радиус на копање 3.86 м Висина за истовар 3.36 м
Година 2023 Километража 2 м/ч Сила
Германија, Hohenthann
Контактирајте го продавачот
12.250 € Со вклучен ДДВ
Мини багер
Длабочина на копање 1730 мм Радиус на копање 3.03 м Висина за истовар 1.75 м
Година 2023 Километража Сила
Германија, Hohenthann
Контактирајте го продавачот
20.320 € Со вклучен ДДВ
Мини багер
Евро Euro 5
Година 2024 Километража Сила
Германија, Hohenthann
Контактирајте го продавачот
30.350 €
Мини багер
Година Километража Сила
Германија, Hohenthann
Контактирајте го продавачот
8.500 € Со вклучен ДДВ
Мини багер
Година 2023 Километража Сила
Германија, Hohenthann
Контактирајте го продавачот
30.250 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Длабочина на копање 3400 мм Висина за истовар 3.1 м
Година 2023 Километража Сила
Полска, Popów
Контактирајте го продавачот
19.100 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5 Длабочина на копање 2050 мм Висина за истовар 2.385 м
Година 2023 Километража Сила
Полска, Popów
Контактирајте го продавачот
9.450 € Без ДДВ
Мини багер
Длабочина на копање 1.586 м
Година 2023 Километража Сила
Полска, Popów
Контактирајте го продавачот
11.450 € Без ДДВ
Мини багер
Евро Euro 5 Длабочина на копање 1.655 м Висина за истовар 1.75 м
Година 2023 Километража Сила
Полска, Popów
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи