Филтри -

Багери Hightop

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

20 огласа: Багери Hightop

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
аукција 1.087 € SEK 12.500 SEK
Мини багер
Година 2023 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
11.900 US$ EUR ≈ 10.930 €
Мини багер
Евро Euro 5 Длабочина на копање 2.45 м Длабочина на копање 2450 мм Радиус на копање 4.37 м Висина за истовар 2.29 м
Година 2024 Километража Сила
Кина, Shandong
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.500 US$ EUR ≈ 5.969 €
Мини багер
Евро Euro 5 Длабочина на копање 2.15 м Длабочина на копање 2150 мм Радиус на копање 3.47 м Висина за истовар 3.275 м
Година 2024 Километража Сила
Кина, Shandong
Контактирајте го продавачот
6.900 US$ EUR ≈ 6.336 €
Мини багер
Евро Euro 5 Длабочина на копање 2.05 м Длабочина на копање 2050 мм Радиус на копање 3.86 м Висина за истовар 3.365 м
Година 2024 Километража Сила
Кина, Shandong
Контактирајте го продавачот
6.900 US$ EUR ≈ 6.336 €
Мини багер
Евро Euro 5 Длабочина на копање 20.6 м Длабочина на копање 2060 мм
Година 2024 Километража Сила
Кина, Shandong
Контактирајте го продавачот
6.900 US$ EUR ≈ 6.336 €
Мини багер
Длабочина на копање 1.8 м Длабочина на копање 1800 мм Радиус на копање 2.4 м Висина за истовар 2.74 м
Година 2024 Километража Сила
Кина, Shandong
Контактирајте го продавачот
3.590 US$ EUR ≈ 3.297 €
Мини багер
Евро Euro 5 Длабочина на копање 1.2 м Длабочина на копање 1200 мм
Година 2023 Километража Сила
Кина, Shandong
нови мини багер Hightop HT17-2 нови мини багер Hightop HT17-2
2
Контактирајте го продавачот
7.800 US$ EUR ≈ 7.163 €
Мини багер
Евро Euro 5 Длабочина на копање 2.15 м Длабочина на копање 2150 мм Радиус на копање 2.4 м Висина за истовар 2.1 м
Година 2023 Километража Сила
Кина, Shandong
Контактирајте го продавачот
4.900 US$ EUR ≈ 4.500 €
Мини багер
Длабочина на копање 1.75 м Длабочина на копање 1750 мм Радиус на копање 2.85 м Висина за истовар 1.85 м
Година 2023 Километража Сила
Кина, Shandong
Контактирајте го продавачот
5.900 US$ EUR ≈ 5.418 €
Мини багер
Длабочина на копање 2.15 м Длабочина на копање 2150 мм Радиус на копање 3.47 м Висина за истовар 2.31 м
Година 2024 Километража Сила
Кина, Shandong
Контактирајте го продавачот
6.900 US$ EUR ≈ 6.336 €
Мини багер
Евро Euro 5 Длабочина на копање 1.65 м Длабочина на копање 1650 мм Радиус на копање 2.85 м Висина за истовар 1.85 м
Година 2023 Километража Сила
Кина, Shandong
Контактирајте го продавачот
3.500 US$ EUR ≈ 3.214 €
Мини багер
Евро Euro 5 Длабочина на копање 1.2 м Длабочина на копање 1200 мм
Година 2023 Километража Сила
Кина, Shandong
Контактирајте го продавачот
3.500 US$ EUR ≈ 3.214 €
Мини багер
Евро Euro 5 Длабочина на копање 1.75 м Длабочина на копање 1450 мм Висина за истовар 1.85 м
Година 2024 Километража Сила
Кина, Shandong
Контактирајте го продавачот
3.800 US$ EUR ≈ 3.489 €
Мини багер
Евро Euro 5 Длабочина на копање 1.65 м Длабочина на копање 1650 мм
Година 2023 Километража Сила
Кина, Shandong
Контактирајте го продавачот
4.500 US$ EUR ≈ 4.132 €
Мини багер
Евро Euro 5 Длабочина на копање 1.75 м Длабочина на копање 1750 мм Радиус на копање 2.85 м Висина за истовар 1.85 м
Година 2023 Километража Сила
Кина, Shandong
Контактирајте го продавачот
3.999 US$ EUR ≈ 3.672 €
Мини багер
Евро Euro 5 Длабочина на копање 1.65 м Длабочина на копање 1650 мм Радиус на копање 2.85 м Висина за истовар 1.85 м
Година 2023 Километража Сила
Кина, Shandong
Контактирајте го продавачот
3.899 US$ EUR ≈ 3.580 €
Мини багер
Евро Euro 5 Длабочина на копање 1.75 м Длабочина на копање 1750 мм Радиус на копање 2.85 м Висина за истовар 2.61 м
Година 03/2023 Километража Сила
Кина, Shandong
Контактирајте го продавачот
3.900 US$ EUR ≈ 3.581 €
Багер гасеничар
Евро Euro 5 Длабочина на копање 1.65 м Длабочина на копање 1650 мм Радиус на копање 2.85 м Висина за истовар 2.61 м
Година Километража Сила
Кина, Shandong
Контактирајте го продавачот
4.300 US$ EUR ≈ 3.949 €
Мини багер
Евро Euro 5 Длабочина на копање 1.855 м Длабочина на копање 1855 мм Радиус на копање 3.13 м Висина за истовар 2.455 м
Година Километража Сила
Кина, Shandong
Контактирајте го продавачот
3.900 US$ EUR ≈ 3.581 €
Мини багер
Евро Euro 5 Длабочина на копање 1.75 м Длабочина на копање 1750 мм Радиус на копање 2.85 м Висина за истовар 2.61 м
Година 2023 Километража Сила
Кина, Shandong
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи