Филтри -

Багери на тркала New Holland

Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

35 огласа: Багери на тркала New Holland

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Година 2006 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2006 Километража 13420 м/ч Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
багер на тркала New Holland Mono City
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007 Километража Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Година 2014 Километража Сила
Романија, Nasaud
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Година 2008 Километража 8300 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Година 2008 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
49.800 € Без ДДВ
Година 2008 Километража 7500 м/ч Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
31.000 €
Година 2008 Километража 11000 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
53.000 €
Година 2000 Километража 6881 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Суспензија хидраулично Брзина 30 км/ч
Година 06/2012 Километража 7336 м/ч Сила
Словенија, Sevnica
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Година 2006 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
19.650 € PLN 85.000 PLN
Година 2012 Километража 7938 м/ч Сила
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
81.000 €
Година 2023 Километража Сила
Германија, De-48341 Altenberge
Контактирајте го продавачот
16.180 € PLN 70.000 PLN
Година 2007 Километража 18000 м/ч Сила
Полска, Bydgoszcz
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Година 2011 Километража 7060 м/ч Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
28.950 €
Година Километража Сила
Германија, De-49661 Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
21.750 € Без ДДВ
Година 2005 Километража 9465 м/ч Сила
Холандија, Jonkerslan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража 3700 м/ч Сила
Полска, Harbutowice
Контактирајте го продавачот
30.080 € SEK 350.000 SEK
Година Километража 8100 м/ч Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2005 Километража 10600 м/ч Сила
Шпанија, Girona
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Година 2008 Километража Сила
Полска, Starogard Gdański
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Брзина 20 км/ч
Година 2009 Километража 11978 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Евро Euro 3 Суспензија хидраулично Длабочина на копање 4.5 м Радиус на копање 5 м Висина за истовар 8 м Брзина 30 км/ч
Година 2007 Километража Сила
Украина, Хустський район
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Година 2013 Километража Сила
Германија, De-49661 Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
72.800 €
Година 2017 Километража 4150 м/ч Сила
Германија, Ilmenau
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Претплати се