Филтри -

Багери гасеничари VOLVO

Резултати од пребарување: 1117 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

1117 огласа: Багери гасеничари VOLVO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
57.340 € PLN 270.000 PLN
Година 2013 Километража 11400 м/ч Сила
Полска, Kraków
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 2.644 € SEK 30.000 SEK
Година 2001 Километража Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
аукција 13.220 € SEK 150.000 SEK
Година 2003 Километража Сила
Шведска, Gothenburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража 3729 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
86.640 € PLN 408.000 PLN
Година 2012 Километража 6851 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража 7962 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Длабочина на копање 7.59 м Длабочина на копање 7590 мм Радиус на копање 11.22 м Висина за истовар 7.14 м
Година 2016 Километража 9668 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Длабочина на копање 6.07 м Длабочина на копање 6070 мм Радиус на копање 8.98 м Висина за истовар 6.31 м
Година 2018 Километража 6771 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
29.090 € PLN 137.000 PLN
Длабочина на копање 2.46 м Длабочина на копање 2461 мм Радиус на копање 4.48 м Висина за истовар 2.78 м
Година 2017 Километража 1042 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 7.34 м Радиус на копање 10.71 м Висина за истовар 7.04 м Капацитет на хидраулична пумпа 363 бар
Година 2019 Километража 4602 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 6.4 м
Година 2016 Километража 8460 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
29.090 € PLN 137.000 PLN
Длабочина на копање 2.46 м Длабочина на копање 2461 мм Радиус на копање 4.48 м Висина за истовар 2.78 м
Година 2017 Километража 998 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
86.850 € PLN 409.000 PLN
Длабочина на копање 6.4 м
Година 2017 Километража 6747 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
21.333 € Без ДДВ
Година 2002 Километража 13969 м/ч Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
40.140 € PLN 189.000 PLN
Година 2008 Километража 10000 м/ч Сила
Полска, Michałów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 11/2009 Километража 9800 м/ч Сила
Романија, Târgu Mureș
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Година 2008 Километража 6400 м/ч Сила
Естонија, Kiisa
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Година 2013 Километража 12200 м/ч Сила
Естонија, Kiisa
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Година 2008 Километража 7971 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
Контактирајте го продавачот
43.900 € Без ДДВ
Година 2009 Километража 7348 м/ч Сила
Романија, sighisoara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018-01-01 Километража 4628 м/ч Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
118.500 €
Година 2016 Километража 4020 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Длабочина на копање 7.7 м Длабочина на копање 7700 мм Радиус на копање 12 м Висина за истовар 7.6 м
Година Километража Сила
Кина, Hefei, Anhui
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Година 2003 Километража Сила
Полска, Gdańsk
багер гасеничар VOLVO EC220EL
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2017 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
багер гасеничар VOLVO EC220EL
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2017 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1117 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се