Филтри -

Багери гасеничари Takeuchi

Резултати од пребарување: 68 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

68 огласа: Багери гасеничари Takeuchi

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
56.000 €
Година 2014 Километража 5500 м/ч Сила
Шпанија, Montellano
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража 111 м/ч Сила
Холандија, Alblasserdam
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Година Километража 7205 м/ч Сила
Холандија, Scharsterbrug
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 450 мм
Година 2022 Километража 1073 м/ч Сила
Словачка, Zvolen
багер гасеничар Takeuchi TB2150 FBK багер гасеничар Takeuchi TB2150 FBK багер гасеничар Takeuchi TB2150 FBK
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 550 мм
Година 2022 Километража 748 м/ч Сила
Словачка, Partizánske
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 550 мм
Година 2022 Километража 1249 м/ч Сила
Словачка, Zilina
Контактирајте го продавачот
аукција 4.500 € Без ДДВ
Година Километража 3284 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
62.800 €
Година 2018 Километража 5037 м/ч Сила
Романија, Bucharest
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 € Без ДДВ
Година Километража 7006 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2015 Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
11 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража 9947 м/ч Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
аукција 33.640 € DKK 251.000 DKK
Година 2014 Километража Сила
Данска, Sjælland
Контактирајте го продавачот
45.800 € Без ДДВ
Година 2011 Километража 5399 м/ч Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 € Без ДДВ
Година Километража 6499 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 2551 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 11.940 €
Година 2015 Километража 2500 м/ч Сила
Кина, Hefei City
Контактирајте го продавачот
аукција 28.300 €
Година 2016 Километража Сила
Австрија, Liezen
Контактирајте го продавачот
аукција 17.700 €
Година 2008 Километража Сила
Австрија, Liezen
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Длабочина на копање 5720 мм Висина за истовар 7490 м
Година 2019 Километража 1625 м/ч Сила
Германија, Langenfeld (Rheinland)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 10000 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Година 2006 Километража 8300 м/ч Сила
Франција, Jarcieu
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Година Километража Сила
Романија, Satu Mare
Контактирајте го продавачот
91.900 € Без ДДВ
Длабочина на копање 5.49 м
Година 2020 Километража 3630 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
119.000 € Без ДДВ
Година 2021 Километража 1435 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
Контактирајте го продавачот
аукција 110.300 € DKK 823.000 DKK
Евро Euro 5
Година 2020 Километража Сила
Данска, Fyn
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 68 огласа
Прикажи