Филтри -

Багери гасеничари Sumitomo

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

31 огласа: Багери гасеничари Sumitomo

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 55.100 €
Година 2022 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.530 €
Година 2017 Километража 6000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.020 €
Носивост 7460 кг Длабочина на копање 4.06 м Радиус на копање 6.46 м
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража 12 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Sharjah
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.550 €
Носивост 20700 кг Длабочина на копање 6.65 м Радиус на копање 9.9 м
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.770 €
Носивост 12000 кг Длабочина на копање 5.54 м Радиус на копање 8.27 м Висина за истовар 6.76 м
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 55.100 €
Носивост 45900 кг Длабочина на копање 7.72 м Радиус на копање 12 м
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.140 €
Носивост 35200 кг Длабочина на копање 10.37 м Радиус на копање 7.34 м
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 12.860 €
Година 2005 Километража 3500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
NAN HUA MACHINERY CO., LTD
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
65.900 US$ EUR ≈ 60.510 €
Година 2012 Километража 31874 м/ч Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,92 €
Евро Euro 3
Година 2017 Километража 3887 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 45.910 €
Носивост 20600 кг Длабочина на копање 6.65 м Радиус на копање 9.9 м Висина за истовар 9.61 м
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.320 €
Носивост 24600 кг Длабочина на копање 6.9 м Радиус на копање 10.28 м Висина за истовар 9.76 м
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
34.230 US$ EUR ≈ 31.430 €
Година 2012 Километража 13139 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.550 €
Носивост 21000 кг Евро Euro 3 Длабочина на копање 6.65 м Длабочина на копање 5960 мм Радиус на копање 9.9 м Висина за истовар 9.61 м
Година 2021 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 45.910 €
Година Километража Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Длабочина на копање 7 м
Година 1997 Километража Сила
Литванија, Priekulė
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.770 €
Длабочина на копање 5.54 м Длабочина на копање 5540 мм Радиус на копање 8.27 м Висина за истовар 6.76 м
Година 01/2021 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.530 €
Година 06/2010 Километража 6000 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.530 €
Година 08/2014 Километража 4000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.550 €
Евро Euro 3
Година 08/2016 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
13.500 US$ EUR ≈ 12.400 €
Година 04/2016 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.200 €
Евро Euro 3
Година 01/2015 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 11.940 €
Година 2013 Километража 7352 м/ч Сила
Јапонија, Chiba ken
багер гасеничар Sumitomo SH 120-3 багер гасеничар Sumitomo SH 120-3 багер гасеничар Sumitomo SH 120-3
3
Контактирајте го продавачот
13.300 US$ EUR ≈ 12.210 €
Длабочина на копање 5.54 м Длабочина на копање 5540 мм Радиус на копање 8.27 м Висина за истовар 6.76 м
Година 2019 Километража 2200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи