Филтри -

Багери гасеничари KOMATSU

Резултати од пребарување: 2823 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

2823 огласа: Багери гасеничари KOMATSU

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
212.700 € PLN 1.000.000 PLN
Година 2020 Километража 2285 м/ч Сила
Полска, Kraków
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар KOMATSU PC400LC-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
багер гасеничар KOMATSU PC450LC-6K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
24.300 € Без ДДВ
Година 2006 Километража Сила
Полска, Gdańsk
Контактирајте го продавачот
27.464 € Без ДДВ
Година 2020 Километража 800 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
54.012 € Без ДДВ
Година 2020 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.650 €
Евро Euro 2 Длабочина на копање 5 м Длабочина на копање 5000 мм Радиус на копање 7.54 м Висина за истовар 5.22 м
Година 06/2019 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.480 €
Евро Euro 2 Длабочина на копање 6.62 м Длабочина на копање 6620 мм Радиус на копање 9.875 м Висина за истовар 7.11 м
Година 06/2017 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 31.850 €
Евро Euro 2 Длабочина на копање 7.38 м Длабочина на копање 7380 мм Радиус на копање 11.11 м Висина за истовар 7.11 м
Година 10/2018 Километража 3400 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
98.500 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 2626 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2002 Километража 11000 м/ч Сила
Франција, Claye
багер гасеничар KOMATSU pc220-6 багер гасеничар KOMATSU pc220-6 багер гасеничар KOMATSU pc220-6
3
Контактирајте го продавачот
32.500 US$ EUR ≈ 29.580 €
Длабочина на копање 18 м Капацитет на хидраулична пумпа 1 бар
Година 2016 Километража 233 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Година 02/2017 Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Година 05/2017 Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.010 €
Година Километража Сила
Кина, Minhang District
багер гасеничар KOMATSU PC450-7/PC450-8 багер гасеничар KOMATSU PC450-7/PC450-8 багер гасеничар KOMATSU PC450-7/PC450-8
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
37.500 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 6.62 м Длабочина на копање 6620 мм Радиус на копање 9.875 м Висина за истовар 7.11 м Капацитет на хидраулична пумпа 232 бар
Година 02/2018 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Година Километража Сила
Кина, Minhang District
багер гасеничар KOMATSU PC100/110-7 багер гасеничар KOMATSU PC100/110-7 багер гасеничар KOMATSU PC100/110-7
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Кина
багер гасеничар KOMATSU PC110-7 багер гасеничар KOMATSU PC110-7 багер гасеничар KOMATSU PC110-7
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
189.500 €
Година 2015 Километража 434 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
61.500 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 7.79 м Длабочина на копање 7790 мм Радиус на копање 12.01 м Висина за истовар 7.625 м
Година Километража 2900 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
55.800 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 7.82 м Длабочина на копање 7820 мм Радиус на копање 12.03 м Висина за истовар 7.565 м
Година Километража 3200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
56.200 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 7.82 м Длабочина на копање 7820 мм Радиус на копање 10.03 м Висина за истовар 7.565 м
Година Километража 4000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
55.800 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 7.82 м Длабочина на копање 7820 мм Радиус на копање 12.03 м
Година Километража 3600 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2823 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се