Филтри -

Багери гасеничари KOBELCO

Резултати од пребарување: 320 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Багери гасеничари KOBELCO: 320 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 15.000 € Без ДДВ
Година Километража 6192 м/ч Сила 88 кс
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
20.800 US$ EUR ≈ 19.670 €
Длабочина на копање 4.965 м Радиус на копање 2.75 м Висина за истовар 8.895 м
Година 2017 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 02/2014 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 09/2014 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 08/2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Година 2003 Километража 17800 м/ч Сила 150 кс
Германија, Korschenbroich-Glehn
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.910 €
Година 02/2018 Километража 900 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 47.270 €
Година 03/2019 Километража 2693 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
30.952 € Без ДДВ
Година 2016 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Година 2006 Километража 6000 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
36.000 US$ EUR ≈ 34.040 €
Година 05/2018 Километража 2854 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 03/2019 Километража 2693 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 16.070 €
Година 02/2017 Километража 3634 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Година 2001 Километража 15600 м/ч Сила 145 кс
Финска, Joensuu
Контактирајте го продавачот
17.800 € Без ДДВ
Година 1991 Километража Сила
Финска, Järvenpää
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 320 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се