Филтри -

Багери гасеничари HYUNDAI

Резултати од пребарување: 683 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

683 огласа: Багери гасеничари HYUNDAI

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер гасеничар HYUNDAI R210
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2021 Километража 60 м/ч Сила
Обединето Кралство, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
80.800 € Без ДДВ
Година 01/2023 Километража 7 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
80.800 € Без ДДВ
Година 01/2023 Километража 18 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
38.520 € CNY 293.000 CNY
Евро Euro 4
Година 08/2017 Километража 5300 м/ч Сила
Кина, CN , Anhui , Hefei, , Yaohai District, 668 Sichun Road
Контактирајте го продавачот
47.500 € BGN 92.900 BGN
Длабочина на копање 6560 мм
Година 03/2014 Километража 5441 м/ч Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
34.700 US$ EUR ≈ 32.240 €
Носивост 30200 кг Евро Euro 3 Длабочина на копање 7.5 м Длабочина на копање 7500 мм Радиус на копање 10.82 м Висина за истовар 7.11 м
Година 2019 Километража 3050 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
72.300 US$ EUR ≈ 67.170 €
Носивост 21000 кг
Година 02/2023 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
28.800 US$ EUR ≈ 26.760 €
Година 2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
78.800 US$ EUR ≈ 73.210 €
Година 2016 Километража 2100 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Година 2020 Километража 450 м/ч Сила
Германија, Gescher
Контактирајте го продавачот
34.800 US$ EUR ≈ 32.330 €
Година 2016 Километража 2600 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
24.800 US$ EUR ≈ 23.040 €
Година 2015 Километража 3600 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 02/2018 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
30.500 € CNY 232.000 CNY
Евро Euro 4
Година 11/2018 Километража 6500 м/ч Сила
Кина, CN , Anhui , Hefei, , Yaohai District, 668 Sichun Road
Контактирајте го продавачот
55.590 € PLN 250.000 PLN
Радиус на копање 9.5 м Висина за истовар 9.34 м
Година 2012 Километража 6401 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
84.270 € PLN 379.000 PLN
Длабочина на копање 6.2 м Радиус на копање 9.5 м Висина за истовар 9.34 м
Година 2021 Километража 10 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 7.5 м Длабочина на копање 7500 мм Радиус на копање 10.82 м
Година Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Длабочина на копање 5.82 м Длабочина на копање 5820 мм Радиус на копање 11.1 м Висина за истовар 6.33 м
Година 2019 Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
67.451 € Без ДДВ
Година 2019 Километража 2055 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 26.940 €
Година 2021 Километража 900 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
27.100 US$ EUR ≈ 25.180 €
Носивост 22515 кг Евро Euro 3 Длабочина на копање 8.6 м Длабочина на копање 8600 мм Радиус на копање 9.86 м Висина за истовар 8.98 м
Година 04/2018 Километража 2650 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
36.000 US$ EUR ≈ 33.450 €
Евро Euro 2 Длабочина на копање 7.5 м Длабочина на копање 7500 мм Радиус на копање 10.8 м Висина за истовар 7.1 м
Година 2018 Километража 2300 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
35.500 US$ EUR ≈ 32.980 €
Година 03/2019 Километража 3500 м/ч Сила
Кина, Hanghzou, Zhejiang
Контактирајте го продавачот
46.300 US$ EUR ≈ 43.020 €
Евро Euro 2 Длабочина на копање 7.12 м Длабочина на копање 7120 мм Радиус на копање 11.24 м
Година 10/2016 Километража Сила
Кина, HEFEI,ANHUI
Контактирајте го продавачот
37.400 € Без ДДВ
Година 2011 Километража 12447 м/ч Сила
Холандија, Oude Tonge, Zuid-Holland
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 683 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се