Филтри -

Багери гасеничари HITACHI

Резултати од пребарување: 1566 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

1566 огласа: Багери гасеничари HITACHI

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.934 US$ EUR ≈ 15.830 €
Година 2008 Километража 4655 м/ч Сила
Кина, Shanghai
багер гасеничар HITACHI EX100 багер гасеничар HITACHI EX100 багер гасеничар HITACHI EX100
3
Контактирајте го продавачот
16.900 US$ EUR ≈ 15.790 €
Година 11/2009 Километража Сила
Кина, Shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
87.500 € Без ДДВ
Година 2022-01-01 Километража 5 м/ч Сила
Холандија, Veldhoven
Контактирајте го продавачот
87.500 € Без ДДВ
Година 2022-01-01 Километража 5 м/ч Сила
Холандија, Veldhoven
Контактирајте го продавачот
89.800 € NOK 999.000 NOK
Година 2017 Километража 6300 м/ч Сила
Норвешка, Larvik
Контактирајте го продавачот
115.000 US$ EUR ≈ 107.500 €
Длабочина на копање 5.5 м Радиус на копање 8.2 м Висина за истовар 6.8 м
Година 2022 Километража 6 м/ч Сила
Белорусија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Километража 1680 м/ч Сила
Германија, Baienfurt
Контактирајте го продавачот
99.000 €
Година 2011 Километража 7560 м/ч Сила
Германија, 79359 Riegel
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 28.040 €
Носивост 19400 кг Евро Euro 5 Длабочина на копање 5.98 м Длабочина на копање 5980 мм Радиус на копање 2.75 м Висина за истовар 3.13 м
Година 02/2020 Километража 2900 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
30.480 € PLN 145.000 PLN
Година 2007 Километража 17000 м/ч Сила
Полска, Tychy
Контактирајте го продавачот
22.950 €
Година 2003 Километража 11295 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Година 2005 Километража 15200 м/ч Сила
Холандија, Amersfoort
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Година 2009 Километража 12400 м/ч Сила
Холандија, Amersfoort
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015-01-01 Километража 8278 м/ч Сила
Холандија, Roosendaal
багер гасеничар HITACHI ZX490
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража 4450 м/ч Сила
Шпанија
багер гасеничар HITACHI zx300 багер гасеничар HITACHI zx300
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Километража 4715 м/ч Сила
Шпанија
багер гасеничар HITACHI zx250 lc-7 багер гасеничар HITACHI zx250 lc-7
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 1390 м/ч Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Година 2017 Километража 3120 м/ч Сила
Кина, Shanghai
багер гасеничар HITACHI ZX200 20ton Original Excavator багер гасеничар HITACHI ZX200 20ton Original Excavator багер гасеничар HITACHI ZX200 20ton Original Excavator
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 6.669024 м Длабочина на копање 6654 мм Радиус на копање 9.92124 м Висина за истовар 7.181088 м
Година Километража Сила
Малезија, Padang Tengku
багер гасеничар HITACHI EX120-5 багер гасеничар HITACHI EX120-5 багер гасеничар HITACHI EX120-5
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Кина
багер гасеничар HITACHI EX100/EX120 багер гасеничар HITACHI EX100/EX120 багер гасеничар HITACHI EX100/EX120
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Кина
багер гасеничар HITACHI EX120 WD 12tons Original Wheel Excavator багер гасеничар HITACHI EX120 WD 12tons Original Wheel Excavator багер гасеничар HITACHI EX120 WD 12tons Original Wheel Excavator
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Кина
багер гасеничар HITACHI ZX78 7.8ton Original Excavator багер гасеничар HITACHI ZX78 7.8ton Original Excavator багер гасеничар HITACHI ZX78 7.8ton Original Excavator
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1566 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се