Филтри -

Багери гасеничари DOOSAN

Резултати од пребарување: 864 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

864 огласа: Багери гасеничари DOOSAN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Година 2008 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
36.000 €
Година 2006 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 29.760 €
Носивост 30000 кг Евро Euro 3 Длабочина на копање 6.275 м Длабочина на копање 6275 мм Радиус на копање 9.95 м Висина за истовар 6.96 м Капацитет на хидраулична пумпа 100 бар
Година 07/2016 Километража 2400 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
32.500 €
Година 2010 Километража Сила
Ирска
Контактирајте го продавачот
57.700 € Без ДДВ
Година 2010 Километража 7500 м/ч Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
79.700 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Длабочина на копање 6.11 м Длабочина на копање 6110 мм Радиус на копање 8.96 м Висина за истовар 6.5 м
Година 12/2015 Километража 3027 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 7.94 м Длабочина на копање 7940 мм Радиус на копање 11.89 м Висина за истовар 7.71 м
Година 11/2022 Километража Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
20.500 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 2.56 м Длабочина на копање 2560 мм Радиус на копање 4.21 м Висина за истовар 2.69 м
Година 11/2019 Километража 557 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
105.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Длабочина на копање 6.09 м Длабочина на копање 6095 мм Радиус на копање 9.21 м Висина за истовар 6.69 м
Година 06/2022 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Длабочина на копање 6.74 м Длабочина на копање 6740 мм Радиус на копање 10.56 м Висина за истовар 8.56 м
Година 11/2010 Километража 5869 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Длабочина на копање 7.3 м Длабочина на копање 7305 мм Радиус на копање 10.53 м Висина за истовар 3.37 м
Година 12/2022 Километража 217 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
209.500 €
Евро Euro 5 Длабочина на копање 7.3 м Радиус на копање 10.53 м Висина за истовар 7.28 м
Година 08/2022 Километража Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 5.63 м Радиус на копање 8.14 м Висина за истовар 6.31 м
Година 12/2018 Километража 2190 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Длабочина на копање 7.45 м Длабочина на копање 7450 мм Радиус на копање 10.97 м Висина за истовар 7.25 м
Година 11/2020 Километража 1115 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
123.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Длабочина на копање 6.58 м Радиус на копање 9.71 м Висина за истовар 6.84 м
Година 12/2022 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
87.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Длабочина на копање 5.48 м Длабочина на копање 5480 мм Радиус на копање 9.26 м Висина за истовар 6.85 м
Година 11/2019 Километража 1770 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Длабочина на копање 6.58 м Длабочина на копање 6580 мм Радиус на копање 9.71 м Висина за истовар 6.84 м
Година 11/2017 Километража 3337 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 6.58 м Длабочина на копање 6580 мм Радиус на копање 9.71 м Висина за истовар 6.84 м
Година 11/2017 Километража 2873 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 29.760 €
Длабочина на копање 6.66 м Радиус на копање 1.5 м Висина за истовар 9.66 м
Година 2015 Километража 2500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 26.970 €
Длабочина на копање 7.315 м Радиус на копање 2.995 м Висина за истовар 8.61 м
Година 06/2010 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Година 03/2018 Километража 3210 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.441 €
Длабочина на копање 3.825 м Длабочина на копање 3825 мм Радиус на копање 6.1 м Висина за истовар 3.63 м Капацитет на хидраулична пумпа 0.5 бар
Година 05/2019 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 26.040 €
Носивост 21800 кг Евро Euro 3 Длабочина на копање 6.529 м Длабочина на копање 6529 мм Радиус на копање 9.873 м Висина за истовар 6.83 м
Година 06/2018 Километража 1900 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
75.000 € Со вклучен ДДВ
Година 08/2011 Километража Сила
Турција, İSTANBUL
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража 9115 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 864 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се