Филтри -

Багери гасеничари CATERPILLAR

Резултати од пребарување: 3437 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

3437 огласа: Багери гасеничари CATERPILLAR

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер гасеничар CATERPILLAR 340D багер гасеничар CATERPILLAR 340D багер гасеничар CATERPILLAR 340D
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Кина
багер гасеничар CATERPILLAR 336D2 багер гасеничар CATERPILLAR 336D2 багер гасеничар CATERPILLAR 336D2
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Кина
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
багер гасеничар CATERPILLAR 320C багер гасеничар CATERPILLAR 320C багер гасеничар CATERPILLAR 320C
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Кина
багер гасеничар CATERPILLAR 315C багер гасеничар CATERPILLAR 315C
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
64.770 € SEK 735.000 SEK
Година 2017 Километража Сила
Шведска, Stockholm
ATS Sweden AB
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.080 €
Евро Euro 2 Длабочина на копање 6.55 м Длабочина на копање 6550 мм Радиус на копање 9.71 м Висина за истовар 6.77 м Капацитет на хидраулична пумпа 205 бар
Година 03/2018 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Километража 4982 м/ч Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Километража 4250 м/ч Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Километража 4900 м/ч Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража Сила
Обединето Кралство, Formby
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Година 01/2005 Километража 15281 м/ч Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
145.000 €
Година 2016 Километража 6305 м/ч Сила
Холандија, Sittard
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража 9506 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
82.820 € PLN 390.000 PLN
Длабочина на копање 6.72 м Радиус на копање 9.86 м
Година 2015 Километража 6226 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
32.500 US$ EUR ≈ 30.000 €
Година 2015 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Евро Euro 3
Година 2016 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Евро Euro 3
Година 2016 Километража 4254 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
33.500 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 6.71 м Длабочина на копање 6710 мм Висина за истовар 6.5 м
Година 2016 Километража 4158 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
20.500 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 6.64 м Длабочина на копање 6640 мм Висина за истовар 9.47 м
Година 2016 Километража 4266 м/ч Сила
Кина
багер гасеничар CATERPILLAR 374 Next Gen багер гасеничар CATERPILLAR 374 Next Gen
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Сила
Белгија, Maasmechelen
Контактирајте го продавачот
102.000 € Без ДДВ
Година 01/2018 Километража 3969 м/ч Сила
Холандија, Middelaar
Контактирајте го продавачот
33.500 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 6.71 м Длабочина на копање 6710 мм Висина за истовар 6.5 м
Година 2016 Километража 4198 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.310 €
Носивост 21760 кг Евро Euro 5 Длабочина на копање 4.16 м Длабочина на копање 4160 мм Радиус на копање 2.77 м Висина за истовар 3.011 м
Година 01/2019 Километража 2900 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
175.000 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 12133 м/ч Сила
Латвија, Ziedu Gravas
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3437 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се