Филтри -

Автомеханички скали

Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

43 огласа: Автомеханички скали

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 1973 Километража 31000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Турција, Selçuklu / Konya
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина Висина на подигање 24 м Дофат на стрела 22 м Марка на лифт Metz Модел DLK 18-12 Седишта 3
Година 1992 Километража 20000 км Сила
Германија, St. Andreasberg
Контактирајте го продавачот
27.900 €
Евро Euro 2 Седишта 3 Носивост 795 кг
Година 1995-07 Километража 28700 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дофат на стрела 32 м Модел VEMA Носивост 1880 кг
Година 2002 Километража 117181 км Сила
Норвешка, Skien
автомеханичка скала MERCEDES-BENZ 1531F автомеханичка скала MERCEDES-BENZ 1531F автомеханичка скала MERCEDES-BENZ 1531F
3
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Висина на подигање 30 м Марка на лифт Metz Модел DLK 23/12 PLC II Седишта 6
Година 1992 Километража 33500 км Сила
Унгарија, Jászberény
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Висина на подигање 25 м
Година 1998-02 Километража 19453 км Сила
Германија, Flieden
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Година 1975-12 Километража 24144 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година 1996 Километража Сила
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина Висина на подигање 22 м
Година 1989 Километража 115372 км Сила
Холандија, Oirschot
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Година 2002-09 Километража 59000 км Сила
Данска, Sorø
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Висина на подигање 30 м Седишта 3 Носивост 1630 кг
Година 1991 Километража 25744 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Година 1984-03 Километража 37000 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Висина на подигање 24 м Марка на лифт Magirus Модел RK270 Седишта 3 Носивост 270 кг
Година 1999 Километража 45000 км Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Евро Euro 2
Година 01/1992 Километража 40000 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Година 1984-03 Километража 37000 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Седишта 3 Носивост 985 кг
Година 1990-10 Километража 23230 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Висина на подигање 24 м Носивост 6200 кг
Година 2002 Километража 21000 км Сила
Данска, Padborg
Euro Nor A/S
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
27.950 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Висина на подигање 32 м Марка на лифт Magirus Модел M32L-AS Седишта 2 Носивост 2270 кг
Година 2014 Километража 29327 км Сила
Холандија, Drachten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина Марка на лифт Bronto Модел F32 MDT Седишта 2
Година 2000 Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
16.750 € Без ДДВ
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина Висина на подигање 30 м
Година 01/1991 Километража 118303 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Носивост 2120 кг
Година 2001-05-11 Километража 49777 км Сила
Холандија, Veghel
нови автомеханичка скала KAMAZ АКП-35
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 35 м
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Висина на подигање 23.2 м Марка на лифт Cela Модел TJ 240 F Седишта 2
Година 2008-05 Километража 15500 км Сила
Германија, Harrislee
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Седишта 2
Година 1990-06 Километража 32989 км Сила
Германија, Bovenden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се