Филтри -

Автодигалки од ЗНД

Резултати од пребарување: 68 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автодигалки: 68 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови автодигалка KAMAZ Ивановец КС-65740-8 40 тонн нови автодигалка KAMAZ Ивановец КС-65740-8 40 тонн
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Русија, Москва
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Марка на кран Chelyabinecz Модел КС-45734 Висина на подигање 19.37 м Дофат на стрела 18 м Дофаќач 7 м Капацитет на крајот на стрелата 16 т Брзина на подигање на товар 7.2 м/мин Брзина 60 км/ч Противтежа 4000 кг
Година 04/2021 Километража 5 км Сила 300 кс
Русија, Москва
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 63.940 €
Евро Euro 1 Дофат на стрела 50 м Дофаќач 16 м
Година 1990 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 130000 кг Марка на кран Grove Модел GMK 5130-1 Висина на подигање 78 м Дофат на стрела 60 м Дофаќач 18 м Капацитет на крајот на стрелата 10 т Противтежа 40100 кг
Година 2005 Километража 207528 км Сила
Молдавија
автодигалка Klintsy  на шасија MAZ КС 55713-6К-3 автодигалка Klintsy  на шасија MAZ КС 55713-6К-3 автодигалка Klintsy  на шасија MAZ КС 55713-6К-3
3
Контактирајте го продавачот
56.150 €
Носивост 25000 кг Суспензија пружина/пружина Марка на кран Klintsy Висина на подигање 28 м Дофат на стрела 28 м
Година 2012 Километража 34900 км Сила
Белорусија, Гродна
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 63.940 €
Носивост 25000 кг Висина на подигање 28 м Дофат на стрела 28 м
Година 2017 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
12.880 € RUB 1.100.000 RUB
Година 1999 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
360.000 US$ EUR ≈ 306.900 €
Година 2009 Километража 1 км Сила
Русија, Kazan
автодигалка KATO NK 300 VR автодигалка KATO NK 300 VR автодигалка KATO NK 300 VR
3
Контактирајте го продавачот
239.000 US$ EUR ≈ 203.800 €
Година 2020 Километража 1526 км Сила
Русија, Kazan
Контактирајте го продавачот
14.150 € RUB 1.208.000 RUB
Година 2002 Километража 225698 км Сила
Русија, Красноярск
Контактирајте го продавачот
6.441 € RUB 550.000 RUB
Марка на кран Galichanin Модел КС-4572А
Година 1993 Километража 59561 км Сила
Русија, Невинномысск
Контактирајте го продавачот
7.515 € RUB 641.700 RUB
Марка на кран KS Модел 45716
Година 1999 Километража 71704 км Сила
Русија, Невинномысск
Контактирајте го продавачот
13.660 € RUB 1.167.000 RUB
Година 2004 Километража 12065 км Сила
Русија, Ишим
автодигалка Ivanovets КС-35714 на шасија URAL автодигалка Ivanovets КС-35714 на шасија URAL
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на кран Ivanovets Модел КС-35714
Година 2004 Километража Сила
Русија, Шадринск
автодигалка ИВАНОВЕЦ КС-35714
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2005 Километража Сила
Русија, Шадринск
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 68 огласа
Прикажи
Претплати се