Филтри -

Автодигалки од Унгарија

Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автодигалки од Унгарија: 35 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
240.000 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Марка на кран Liebherr Дофат на стрела 52 м Дофаќач 19 м Противтежа 35000 кг
Година 2000 Километража 92550 км Сила 400 kW
Унгарија, Felsőzsolca
Контактирајте го продавачот
53.200 € HUF 18.900.000 HUF
Носивост 25000 кг Дофат на стрела 25 м Капацитет на крајот на стрелата 25 т
Година 06/2000 Километража 107000 км Сила
Унгарија, Sárospatak
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Носивост 25000 кг Евро Euro 1 Марка на кран Liebherr Модел LT 1025F Висина на подигање 26 м
Година 1994 Километража 89912 км Сила 132 kW
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
159.000 € Без ДДВ
Носивост 55000 кг Евро Euro 3 Суспензија хидраулично Дофат на стрела 40 м Противтежа 880 кг
Година 2005 Километража 189504 км Сила 240 kW
Унгарија, Felsőzsolca
Контактирајте го продавачот
475.000 € Без ДДВ
Носивост 160000 кг Евро Euro 3 Суспензија хидраулично Висина на подигање 64 м Дофат на стрела 64 м Брзина 80 км/ч Противтежа 49800 кг
Година 11/2004 Километража 96200 км Сила 380 kW
Унгарија, Felsőzsolca
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Носивост 14000 кг Евро Euro 1 Модел CKD AD 14 Висина на подигање 16.9 м
Година 07/1990 Километража Сила 283 кс
Унгарија, Balatonkenese
Контактирајте го продавачот
121.990 € Без ДДВ
Носивост 80000 кг Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски Марка на кран Grove Модел GMK 4075 Висина на подигање 70 м Дофат на стрела 43 м Дофаќач 27 м Капацитет на крајот на стрелата 10.5 т Противтежа 16100 кг
Година 2002 Километража 57420 км Сила 422 кс
Унгарија, Nagytarcsa
Контактирајте го продавачот
169.900 € HUF 60.350.000 HUF
Носивост 1700 кг Висина на подигање 42 м
Година 2001 Километража 98600 км Сила 367 кс
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
379.900 € Без ДДВ
Марка на кран Liebherr Модел ltm 1100-5.2
Година 2011 Километража 39600 км Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
99.000 €
Носивост 40000 кг Евро Euro 3 Суспензија хидраулично Висина на подигање 31.2 м Дофат на стрела 31.2 м
Година 2001 Километража 94100 км Сила 205 kW
Унгарија, Felsőzsolca
Контактирајте го продавачот
218.000 € Без ДДВ
Носивост 80000 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Модел Demag Ac80-2 Дофат на стрела 50 м Дофаќач 17.6 м Противтежа 18000 кг
Година 2006 Километража 72600 км Сила 315 kW
Унгарија, Felsőzsolca
Контактирајте го продавачот
129.000 € Без ДДВ
Носивост 40000 кг Висина на подигање 37.4 м Дофат на стрела 37.4 м Противтежа 5500 кг
Година 2008 Километража 82960 км Сила 205 kW
Унгарија, Felsőzsolca
Контактирајте го продавачот
101.800 € HUF 36.150.000 HUF
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 98000 км Сила 294 кс
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
46.580 € HUF 16.550.000 HUF
Марка на кран Klaas Модел ALU-KRAN TYP 28/7
Година 2010 Километража 202756 км Сила 179 кс
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на кран Liebherr Висина на подигање 40 м
Година 1998 Километража 87100 км Сила
Унгарија, DUNAKESZI
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Претплати се