Филтри -

Нови автодигалки

Резултати од пребарување: 135 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

135 огласа: Автодигалки

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
205.000 US$ EUR ≈ 188.700 €
Носивост 25000 кг Суспензија пружина/пружина Марка на кран XCMG Модел QY 25K5D Дофат на стрела 41 м Дофаќач 9 м Брзина 90 км/ч
Година 06/2022 Километража 200 км Сила
Украина, Луцьк
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Висина на подигање 49.3 м Дофат на стрела 41 м Дофаќач 8.3 м Брзина на подигање на товар 125 м/мин Брзина 80 км/ч Противтежа 5500 кг
Година 2021 Километража Сила
Украина, Кременчуг
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 70000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Модел XCMG XCT70_S Висина на подигање 60.3 м Дофат на стрела 44.5 м Дофаќач 16 м Капацитет на крајот на стрелата 1.4 т Брзина на подигање на товар 130 м/мин Брзина 85 км/ч Противтежа 6500 кг
Година 2021 Километража Сила
Украина, Кременчуг
нови автодигалка XCMG XCT55_S (Официал) нови автодигалка XCMG XCT55_S (Официал)
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 55000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Модел XCMG XCT55_S Висина на подигање 59.8 м Дофат на стрела 44 м Дофаќач 16 м Капацитет на крајот на стрелата 1000 т Брзина на подигање на товар 130 м/мин Брзина 85 км/ч Противтежа 5500 кг
Година 2021 Километража Сила
Украина, Кременчуг
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Висина на подигање 42.3 м Дофат на стрела 34 м Дофаќач 8.3 м Брзина на подигање на товар 75 м/мин Брзина 80 км/ч Противтежа 4500 кг
Година 2021 Километража Сила
Украина, Кременчуг
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 30000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Модел XCMG XCT30_S Висина на подигање 50.2 м Дофат на стрела 42 м Дофаќач 9 м Капацитет на крајот на стрелата 13 т Брзина на подигање на товар 135 м/мин Брзина 85 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Украина, Кременчуг
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Модел Ale . all . oricare , toate Висина на подигање 40 м Дофат на стрела 40 м Капацитет на крајот на стрелата 40 т
Година 2022 Километража Сила
Романија, Ploiești
нови автодигалка Ivanovets КС-45717А-1  на шасија Ivanovets КС-45717А-1Р на шасі МАЗ-6312 нови автодигалка Ivanovets КС-45717А-1  на шасија Ivanovets КС-45717А-1Р на шасі МАЗ-6312
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на кран Ivanovets Модел КС-45717А-1 Висина на подигање 30.6 м Дофат на стрела 1.9 м Дофаќач 9 м Капацитет на крајот на стрелата 25 т
Година 2022 Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
285.000 US$ EUR ≈ 262.300 €
Носивост 50000 кг Марка на кран XCMG Модел QY50KD Висина на подигање 60 м Дофат на стрела 44 м Дофаќач 16 м Брзина 90 км/ч
Година 10/2022 Километража 100 км Сила
Украина, Луцьк
Контактирајте го продавачот
220.000 US$ EUR ≈ 202.500 €
Носивост 30000 кг Суспензија пружина/пружина Марка на кран XCMG Модел QY30K5C Висина на подигање 42 м Дофат на стрела 42 м Дофаќач 9 м Брзина 90 км/ч
Година 10/2022 Километража 50 км Сила
Украина, Луцьк
Контактирајте го продавачот
128.000 US$ EUR ≈ 117.800 €
Носивост 12000 кг Суспензија пружина/пружина Марка на кран XCMG Модел XCT12L4_1 Висина на подигање 30.5 м Дофат на стрела 31.5 м Брзина 100 км/ч
Година 07/2022 Километража 50 км Сила
Украина, Луцьк
Контактирајте го продавачот
245.000 US$ EUR ≈ 225.500 €
Носивост 35000 кг Суспензија пружина/пружина Марка на кран XCMG Модел XCT35 Висина на подигање 56.8 м Дофат на стрела 42 м Дофаќач 15 м Капацитет на крајот на стрелата 35 т Брзина на подигање на товар 130 м/мин Брзина 90 км/ч
Година 05/2022 Километража 50 км Сила
Украина, Луцьк
Контактирајте го продавачот
440.000 US$ EUR ≈ 405.000 €
Носивост 75000 кг Марка на кран XCMG Модел XCT75 Висина на подигање 81 м Дофат на стрела 58 м Дофаќач 23 м Брзина 85 км/ч
Година 10/2022 Километража 50 км Сила
Украина, Луцьк
Контактирајте го продавачот
715.000 US$ EUR ≈ 658.100 €
Година 2022 Километража Сила
Украина, Чернівці
нови автодигалка XCMG QY30K5C нови автодигалка XCMG QY30K5C
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Висина на подигање 51.1 м Дофат на стрела 42.8 м Брзина 75 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
215.000 US$ EUR ≈ 197.900 €
Година 2022 Километража Сила
Украина, Чернівці
нови автодигалка XCMG QY25K5L нови автодигалка XCMG QY25K5L нови автодигалка XCMG QY25K5L
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Марка на кран XCMG Модел QY25K5D Висина на подигање 48.5 м Дофат на стрела 41 м Дофаќач 7.5 м Капацитет на крајот на стрелата 25 т Брзина на подигање на товар 125 м/мин Брзина 80 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Украина, м.Київ
нови автодигалка XCMG QY50KN
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 50000 кг Евро Euro 5 Марка на кран XCMG Модел QY50KN Висина на подигање 60 м Дофат на стрела 44 м Дофаќач 16 м Капацитет на крајот на стрелата 50 т Брзина на подигање на товар 130 м/мин Брзина 90 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
169.000 € Без ДДВ
Модел OMV40A Висина на подигање 25 м Дофат на стрела 45 м Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 2022 Километража Сила
Полска, Wisznia Mała
Контактирајте го продавачот
145.000 € UZS 1.788.000.000 UZS
Година Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на кран XCMG Модел XCT25 Висина на подигање 52 м Дофат на стрела 44 м Дофаќач 9 м Капацитет на крајот на стрелата 0.8 т Брзина 80 км/ч Противтежа 5500 кг
Година 12/2022 Километража 1 м/ч Сила
Украина, Киев
нови автодигалка TADANO AC 5.220-1
1
Контактирајте го продавачот
1.350.000 €
Капацитет на крајот на стрелата 220 т
Година 2023 Километража Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Модел 2021 Висина на подигање 28 м
Година 2022 Километража Сила
Турција
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 135 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се