Филтри -

Автодигалки - Грузија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автодигалки - Грузија: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автодигалка MAZ KS 6476 автодигалка MAZ KS 6476
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 25000 кг Висина на подигање 34 м
Година 2007 Километража Сила
Грузија, T'bilisi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 20000 кг Евро Euro 3 Висина на подигање 32.6 м Дофаќач 7.8 м Брзина 70 км/ч
Година 12/2013 Километража 32000 км Сила 176 kW
Грузија, T'bilisi
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 25000 кг Евро Euro 3 Висина на подигање 33.3 м Дофаќач 8 м Брзина 78 км/ч
Година 12/2010 Километража 20000 км Сила 199 kW
Грузија, T'bilisi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 220000 кг Марка на кран Liebherr Модел ltm 1220-5.2 Висина на подигање 82 м Дофаќач 60 м Противтежа 74000 кг
Година 2014 Километража 32000 км Сила
Грузија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 60 кг Модел chellenger ch3180 Висина на подигање 50 м
Година 2015 Километража 100 км Сила
Грузија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 100000 кг Модел XCA100E Висина на подигање 60 м Дофаќач 60 м Противтежа 28 кг
Година 2016 Километража Сила
Грузија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 50000 кг Евро Euro 3 Висина на подигање 42 м Дофаќач 16 м Брзина 76 км/ч
Година 12/2012 Километража 32504 км Сила 247 kW
Грузија, T'bilisi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 30000 кг Марка на кран Tadano Модел TR300E Дофат на стрела 28.6 м Дофаќач 13 м
Година 12/1997 Километража 3523 км Сила
Грузија, T'bilisi
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Носивост 45000 кг Суспензија пневматски/пневматски Марка на кран Luna Модел att 35/27
Година 04/1990 Километража 42000 км Сила
Грузија, Batumi
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се