Филтри -

Автодигалки од Германија

Резултати од пребарување: 367 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автодигалки од Германија: 367 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 45000 кг
Година 2010 Километража 70109 км Сила 450 кс
Германија, Haltern am See
нови автодигалка TADANO GR-1450EX нови автодигалка TADANO GR-1450EX нови автодигалка TADANO GR-1450EX
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 145000 кг Висина на подигање 78 м Дофат на стрела 61 м Дофаќач 18 м
Година Километража Сила
Германија, Мюнхен
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
автодигалка KRUPP 12 GTT
1
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Година 1973-11 Километража 18911 км Сила 150 кс
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
535.500 € Без ДДВ
Носивост 55000 кг Евро Euro 3 Модел LTM 1055-3.2 Висина на подигање 56 м Дофат на стрела 48 м Дофаќач 16 м Брзина 80 км/ч Противтежа 12000 кг
Година 09/2017 Километража 36350 км Сила 367 кс
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
817.500 € Без ДДВ
Носивост 100000 кг Евро Euro 4 Марка на кран Liebherr Модел LTM 1100-5.2 Висина на подигање 84 м Дофат на стрела 66 м Дофаќач 19 м
Година 08/2019 Километража 18110 км Сила 503 кс
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
499.500 €
Носивост 55000 кг Евро Euro 4 Марка на кран Liebherr Модел LTM 1055-3.2 Висина на подигање 56 м Дофат на стрела 48 м Дофаќач 16 м Брзина 80 км/ч Противтежа 12000 кг
Година 09/2018 Километража 18650 км Сила 367 кс
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
1.157.000 €
Носивост 200000 кг Евро Euro 4 Модел LTM 1200-5.1 Висина на подигање 101 м Дофат на стрела 80 м Дофаќач 22 м Брзина 80 км/ч Противтежа 72000 кг
Година 03/2018 Километража 14570 км Сила 503 кс
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 70000 кг Евро Euro 4 Марка на кран Liebherr Модел LTM 1070-4.2 Висина на подигање 65 м Дофат на стрела 48 м Дофаќач 16 м Противтежа 14500 кг
Година 07/2018 Километража 31377 км Сила 367 кс
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
917.000 € Без ДДВ
Носивост 200000 кг Евро Euro 3 Модел LTM 1200-5.1 Висина на подигање 101 м Дофат на стрела 80 м Дофаќач 22 м Брзина 80 км/ч Противтежа 72000 кг
Година 12/2016 Километража 30790 км Сила 503 кс
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
275.500 € Без ДДВ
Носивост 35000 кг Евро Euro 3 Модел LTM 1030-2.1 Висина на подигање 44 м Дофат на стрела 30 м Дофаќач 8.6 м Брзина 80 км/ч Противтежа 5500 кг
Година 11/2012 Километража 20117 км Сила 278 кс
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 100000 кг Марка на кран Liebherr Модел LTM 1100-4.2 Висина на подигање 91 м Дофат на стрела 58 м Дофаќач 19 м Брзина 80 км/ч Противтежа 28200 кг
Година 07/2019 Километража 5370 км Сила 476 кс
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
1.375.000 €
Носивост 300000 кг Евро Euro 4 Модел LTM 1300-6.2 Висина на подигање 114 м Дофат на стрела 78 м Дофаќач 7042 м Противтежа 96000 кг
Година 12/2015 Километража 13650 км Сила 612 кс
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
297.500 € Без ДДВ
Носивост 35000 кг Евро Euro 4 Марка на кран Liebherr Модел LTM 1030-2.1 Висина на подигање 44 м Дофат на стрела 40 м Дофаќач 15 м Брзина 80 км/ч Противтежа 5500 кг
Година 05/2016 Километража 83730 км Сила 278 кс
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
939.000 € Без ДДВ
Носивост 180000 кг Евро Euro 4 Модел LTM 1160-5.2 Висина на подигање 82 м Дофат на стрела 78 м Дофаќач 19 м Брзина 85 км/ч Противтежа 54000 кг
Година 10/2019 Километража 6 км Сила 544 кс
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
369.000 € Без ДДВ
Носивост 40000 кг Евро Euro 4 Модел LTM 1040-2.1 Висина на подигање 47 м Дофат на стрела 39 м Дофаќач 9.5 м Брзина 80 км/ч Противтежа 8000 кг
Година 05/2016 Километража 76650 км Сила 286 кс
Германија, Lübeck
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 367 огласа
Прикажи
Претплати се