Филтри -

Автодигалки од Европа

Резултати од пребарување: 2120 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автодигалки: 2120 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
86.550 € HUF 30.750.000 HUF
Носивост 35000 кг
Година 2005 Километража 19700 км Сила 379 кс
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
83.950 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Висина на подигање 23 м
Година 01/2012 Километража 652565 км Сила 410 кс
Холандија, Etten-Leur
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
56.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Марка на кран Bumar Модел DUT502 Висина на подигање 33 м
Година 1998 Километража 23000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
40.260 € PLN 186.500 PLN
Евро Euro 5 Марка на кран Palfinger Sany Модел Palfinger PK21000 L
Година 2010 Километража 344000 км Сила 430 кс
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10473 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Висина на подигање 7.5 м
Година 2015-01-01 Километража 289000 км Сила 310 кс
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
24.628 € Без ДДВ
Носивост 11210 кг Евро Euro 3
Година 2006-01-01 Километража 1328233 км Сила 459 кс
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 100 кг
Година 01/2002 Километража 166619 км Сила 367 кс
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
82.000 € Без ДДВ
Година 2016 Километража 520000 км Сила
Полска, GNIEZNO
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Носивост 11035 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-06-20 Километража 380338 км Сила 480 кс
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
29.750 € Без ДДВ
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 01/1993 Километража 1009052 км Сила 320 кс
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
46.950 € Без ДДВ
Носивост 9400 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2006 Километража 376824 км Сила 408 кс
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 7540 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-04-28 Километража 1047097 км Сила 362 кс
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6815 кг Евро Euro 6
Година 01/2018 Километража 40013 км Сила 500 кс
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12075 кг Евро Euro 5
Година 01/2013 Километража 110496 км Сила 480 кс
Холандија, Almelo
автодигалка TEREX RC 35 автодигалка TEREX RC 35 автодигалка TEREX RC 35
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007 Километража Сила
Франција, Vigneux de Bretagne
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2120 огласа
Прикажи
Претплати се