Филтри -

Автодигалки, електро

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автодигалки: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 21.310 €
Носивост 36000 кг Марка на кран KS Модел 5363В Висина на подигање 34.6 м Брзина на подигање на товар 6.6 м/мин Брзина 19.5 км/ч
Година 1990 Километража Сила 43 kW
Украина, Одесса
нови автодигалка ORMIG 16 tmE
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дофат на стрела 11.5 м Дофаќач 7 м
Година Километража Сила 48.95 кс
Италија, San Paolo BS
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови автодигалка ORMIG 10 tmE
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дофат на стрела 10 м Дофаќач 6.33 м
Година Километража Сила 32.63 кс
Италија, San Paolo BS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 40000 кг Дофат на стрела 13 м Дофаќач 1.5 м
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
нови автодигалка ORMIG 45 tmE
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дофат на стрела 15 м Дофаќач 9 м
Година Километража Сила 48.95 кс
Италија, San Paolo BS
нови автодигалка ORMIG 5.5 tmE
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дофат на стрела 9.5 м Дофаќач 6 м
Година Километража Сила 13.6 кс
Италија, San Paolo BS
нови автодигалка ORMIG 30 iE
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 30000 кг
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
нови автодигалка ORMIG 35 TME/ℓ
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дофат на стрела 14.5 м Дофаќач 8.65 м
Година Километража Сила 48.95 кс
Италија, San Paolo BS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5500 кг Висина на подигање 9.5 м
Година 2018 Километража 150 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Контактирајте го продавачот
74.560 € GBP 64.120 GBP
Носивост 5500 кг Висина на подигање 9.5 м
Година 2013 Километража 680 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
нови автодигалка ORMIG 25 tmE
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дофат на стрела 12.7 м Дофаќач 7.7 м Брзина 10.34 км/ч
Година Километража Сила 48.95 кс
Италија, San Paolo BS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Дофат на стрела 11 м
Година 2009 Километража Сила 48.95 кс
Италија, San Paolo BS
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се