Филтри -

Автодигалки од Америка

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автодигалки: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автодигалка LINK-BELT HC 248H автодигалка LINK-BELT HC 248H автодигалка LINK-BELT HC 248H
3
Контактирајте го продавачот
162.000 US$ EUR ≈ 138.100 €
Носивост 200 кг Дофаќач 33 м
Година 1992 Километража 6000 км Сила
САД, Hanover
автодигалка TADANO ATF 30-2L автодигалка TADANO ATF 30-2L автодигалка TADANO ATF 30-2L
3
Контактирајте го продавачот
89.000 US$ EUR ≈ 75.880 €
Суспензија хидраулично Марка на кран Tadano Модел ATF 30-2L Дофаќач 28.5 м
Година 2003 Километража 51000 км Сила
САД, Hanover
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
189.000 US$ EUR ≈ 161.100 €
Суспензија хидраулично Марка на кран Tadano Модел ATF 650XL Дофаќач 40 м
Година 2006 Километража 175000 км Сила
САД, Hanover
Контактирајте го продавачот
139.000 US$ EUR ≈ 118.500 €
Суспензија хидраулично Марка на кран Tadano Модел ATF 60-3 Висина на подигање 40 м Дофаќач 16 м Противтежа 14000 кг
Година 2006 Километража 198000 км Сила
САД, Hanover
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 20000 кг
Година 1996 Километража 1 м/ч Сила
САД
Контактирајте го продавачот
129.500 US$ EUR ≈ 110.400 €
Носивост 80000 кг Суспензија хидраулично Марка на кран Grove Модел GMK 4080 Висина на подигање 43 м Дофаќач 13 м Противтежа 34800 кг
Година 1999 Километража 60000 км Сила
САД, Hanover
Контактирајте го продавачот
114.500 US$ EUR ≈ 97.620 €
Суспензија пружина/пневматски Модел HTC 8640L Дофаќач 32 м
Година 2000 Километража 100000 км Сила
САД, Hanover
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се